Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Merre mennyibe kerül egy szép...

Merre mennyibe kerül egy szép tő Anubias növény?

Figyelt kérdés
Fehérváron 1500.- körül vannak ,nem szépek,lukas levelűek megrágottak :(
2010. dec. 30. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb ennyi a szép is :)

Ha jobb idő lesz, rendelj neten, vagy nézz szét más boltokban, ha van rá lehetőséged. Meg nézegesd akvarista.hu-t, hátha van eladó a közeledben, bár elég ritka.

2010. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:

Attól függ melyik faj és mekkora. Tudok egy helyet, ahol 500 Ft egy nagy tő Anubias nana, de ugyanannyi egy kis tő 'petite' is. A nagyméretű Anubiasok 2000 Ft körül vannak, de ez erősen függ a mérettől is.

Budapesten sok bolt van sokféle árakkal, a jobb boltokban itt is drágák ezek a növények.

2010. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adnék érte ennyi pénzt de egészséges legyen .Sajnos az a tapasztalatom,hogy berakják a halak közé a kereskedésekben a növényeket ,azok jól megrágják,ne agy isten tele van csigákkal ,és még így is elkérik érte a drága pénzt .
2010. dec. 30. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:

Kérdezd meg a boltban, mikor hoznak új növényeket, és menj érte aznap. A növények a kertészetből jó állapotban szoktak érkezni, csak a boltokban mennek tönkre.

Azt mondjuk nem értem, egy Anubiast hogy tudnak tönkretenni, de itt is sok boltban látom hogy valahogy összehozzák.

2010. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem most is 2 üzletbe,a válasz ha ezek elfogynak.De ki vesz meg szétevett ,foszlott növényeket.?Nem értem ezt a hozzáállást.Másik helyen meg közölték hogy majd tavasszal.Tudom én vagyok a hibás,hogy decemberben akarok növényt venni :)netről meg nem szívesen vennék,mert a futárköltség a növény kétszerese ,ezért nem érné meg.
2010. dec. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!