Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Felétek is ilyen drágák az...

Felétek is ilyen drágák az állatkereskedések?

Figyelt kérdés

(B)bajai vagyok és szerintem nagyon magasak az árak!

1 neonhal 300 ft (10 neon meg már 3000 ft o.O)

egy szivacsszűrő 800 ft

Egy garnéla pedig 2000 ft :OO szeriontem nagyon drága nálatok milyen áron vannak ezek a dolgok ill más cuccok ??


2010. dec. 31. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Sima hullámos (alap) papagáj, kezdésnek ez is elég, 11 és fél éves a lányom.Aztán majd meglátjuk, hogy áll hozzá, és akkor esetleg kap komolyabbat.
2011. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem is hullámos volt az első papagájom Szép és "jó indulatú" madarak :)

Köszi hogy válaszoltál a kérdésemre!

2011. jan. 3. 15:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Én Veszprém megyei vagyok!

Nos Zirci állatkereskedésről: Vegyük azt a példát, hogy kérdeztem a Cs...-t, hogy milyen árba vannak az aranyhalak? Rávágta, hogy 300 Ft/db. megörültem másnap vittem 600Ft-ot erre a fejemhez vágta, hogy 600Ft egy aranyhal! Harmadnap mikor mentem 800Ft/db-ja volt! Így vettem 2 aranyhalat 1600Ft-ér. Na aztán megsajnáltam egy tengerimalacot. Az ára kint volt, hogy 1000Ft. Áhh sebaj 1500Ft-ért megvettem! =/ Arról ne is beszélve, hogy nem takarítja őket, szétmarcangolt hörcsögök vannak az akváriumba. Múltkor egy kislány kért egy hörcsögöt műanyag pohárral próbálta elkapni az a ...... és eltörte a lábát..meg úgy ba.zta bele az üvegbe még az orra is vérzett szegénynek. Kaját nem nagyon kapnak..Sose láttam még, hogy ennének..Szóval egy id.óta az a faszi! És akikkel eddig beszéltem mindegyik utálta! :D Szóval ez a bolt napról napra drágábbul! :D


Veszprémi állatkereskedés: Nagyon rendesek mindent elmondanak az állatokról, nyugodtan kiválaszthatod, hogy melyik állat kell! Ha nagyon könyörögsz és értesz hozzá pl.: kifoghatod a kiszemelt halakat! Ha nem tudsz dönteni, hogy melyik állat kell megvárják addig segítenek másoknak te meg ott simogathatod közben néha oda figyelnek, nehogy ellopják! :D Viszont ott foglalkoznak az állatokkal egy vad állatot se vettem onnan. Nem változik az ár! :D és nagyon olcsó is! Aranyhal kisebb méretű 150 Ft nagyobb méretű 300Ft Guppy, neonhal, Gömbmoha 150 Ft! Sziámi harcoshal 450Ft Tengerimalac, nyuszi, 1000Ft! Csincsilla 4000Ft/db. ( általában párban vannak úgy 8000Ft! ) De minden nagyon olcsó! És rengeteg szép állatra találunk! Szívesen dolgoznék ott! (=

2011. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Waow de nagy gyökér lehet a tulaj ez megdöbbentő volt:DDD D: ingadoznak aztán az árak :DD rá kéne küldeni az állatvédőket de nem a kedves szavú lányokat hanem a nagy kigyúrt szkinhedeket :D De viszont amit 2 nek írtá az így hallásra is szimpatikus :) nálunk a kicsi aranyhal 500 ft a nagy pedig 1000 ft a gömbmoha pedig 500 ft :S a nyulak 3000 ft a csincsilla pedig 8000 :DD
2011. jan. 20. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!