Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Alga írtás? Én évek óta...

Hektor98 kérdése:

Alga írtás? Én évek óta harcolok az algák ellen de nem bírom kipusztítani őket. Aki sikerrel járt ellenük az legyen szíves leírni, hogy hogyan tette.

Figyelt kérdés

A szűrőm : atman - f301 [link]

30 literes az akváriumom


2011. jan. 3. 19:24
1 2 3
 1/26 Platypus ***** válasza:
89%
Le kéne írnod azt is, hogy mennyi halad van, milyen világítást használsz, milyen és mennyi növényed van, és hogy használsz-e növénytápot.
2011. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
... és mindez mekkora akiban, és milyen algá(k)ról van szó.
2011. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ja, 30-as. Bocs.
2011. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
zöld alga
2011. jan. 3. 20:22
 5/26 A kérdező kommentje:
8 darab halam van , növénytápot most, és eddig nem használtam , de a hét folyamán kívánok beszerezni, a világításom nem tudom hogy milyen , mert nem én vettem , de azt tudom hogy villamossági boltban. Ha tudtok írjatok márkát, hogy milyen tápot, és világítást vegyek.
2011. jan. 3. 20:24
 6/26 gfero ***** válasza:
sima világit
2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 gfero ***** válasza:
bocsi rá ütöttem véletlenül .tehát sima vílágitásal persze hogy algásodik a vized .ere direkt akvarisztikai célra gyártott vílágitást kéne hogy vegyél .a túletetés is szokott okozni algásodást .vegyél 1 pár algaevő csigát
2011. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
esetleg márkát tudnál ,hogy milyet vegyek?
2011. jan. 4. 07:00
 9/26 gfero ***** válasza:
nekem t8-as sera fénycsövem van ami kiemeli a halak színét de rengeteg fajta fénycső létezik .30 literes akváriumhoz lehet venni egy arcadia arc pod 11 w-os világítást ezek is jók
2011. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Telepíts sok élő növényt! Konkurensei az alacsonyabb rendű algáknak. Hol van az akvárium? Természetes fény éri? Esetleg van olyan napszak amikor tűzi is a nap? A jól megválasztott fénycső a növényeid uralmában is segíthet az algák elleni harcban! Amúgy ne aggódj a zöldalga miatt, a fonál sokkal rosszabb!
2011. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!