Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Buta kérdés: Van szaga egy...

Buta kérdés: Van szaga egy akváriumnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha mondjuk csukott szemmel mennél be egy szobába, akkor érezni lehetne, hogy van ott egy akvárium?
2011. jan. 5. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes kérdés:)

Igen, talán egy nagyon pici. De ne olyan büdös iszap szagra gondolj, hanem olyan...tipikus víz szag:) Én nagyon szerettem ezt az illatot, amíg volt akváriumom.

2011. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyémnek egyáltalán semmi.
2011. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Nem is nagy, és a tetején van egy plexilap.
2011. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tisztán tartva.
2011. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:
100%
nem szabad hogy semmi szaga legyen.ha mégis van akkor valami baj van a vízzel
2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy szobába csukott szemmel, nem szabad, hogy érezhető szaga legyen. Le is van fedve, és egy tisztántartott akváriumnak messziről nincs szaga, nem büdös. Viszont ha leveszed a fedelét és beleszagolsz, akkor egy akvarista orrnak kedves, enyhe illatot érzel. A beállt, biológiailag működő, tiszta víz illatát.
2011. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
Nincs szaga. Ha felemelem a fedelét, és odarakom az orrom, akkor érzek egy kis szagot, de az nem büdös, én szeretem. Ha jól van az akvárium gondozva, akkor csak egy kis gyenge szagot érzel ha beleszagolsz.
2011. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!