Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről a videóról?

Brigi ^^ kérdése:

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem állatkínzás ennyi halat ekkora helyen tartani... eléggé ki lehetnek éhezve, ha így ugrottak a bedobott ételre!


2011. jan. 7. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban ekkora a hely, akkor tényleg állatkínzás szerintem is. De lehet, hogy nagyon mély a medence. Bár nem hiszem. Lehet igazad van és tényleg csak ekkora a hely. Szegény hal. :(
2011. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:
100%

Ebből a videóból ezt nem lehet eldönteni, mivel nem látszik a medence teljes mérete. A koik hihetetlen éhenkórászok, mindig úgy vetik magukat a kajára, mintha éhező menekültek lennének. Ha ez az a rész, ahol megszokták, hogy etetik őket, akkor amint meglátnak egy embert, az összes odagyűlik egy kis kaja reményében. Lehet hogy sokszorosa a medence teljes területe a videón ábrázoltnak, és akkor nincs semmiféle probléma.

Nekem a víz tisztának és egészségesnek tűnik, ha valóban ennyire túlzsúfolt lenne az egész, akkor nem lehetne ezt fenntartani.

2011. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi Platypus, megnyugtattál :) nagyon fel tudom húzni magam az állatkínzásokon.
2011. jan. 7. 16:04
 4/8 Platypus ***** válasza:

Egy kis horror:

http://www.youtube.com/watch?v=pT-gLrJDDro&feature=related

Nem konkrétan állatkínzás, mert nem emberek okozták(legalábbis közvetlenül), de ezek a halak tuti szenvednek. A sok hülye meg csak eteti őket.

2011. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfero ***** válasza:
az utolsó videó. ez nagyon durva nem értem hogy ilyenkor hol vannak az állatvédők meg egyáltalán nem jelenti őket fel senki .az első videón nem lehet eldönteni hogy mekkora a medence
2011. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
neeeeeee!!! ez nagyon durva. és még hasznot is húznak bellőle az emberek. elképesztőek! hogy lehetnek ilyenek?!!! simán lehetne tenni valamit ez ellen! borzasztó!!!
2011. jan. 7. 17:33
 7/8 Doruss ***** válasza:

Úristen.

A válaszoló videója lesokkolt... Szerencsétlen halak... És a sok ember közül aki odagyűlt, senkiben nincs annyi, hogy intézkedjen? :O De ugye kiengedik őket egy idő után?

Amúgy a kérdező videóján levő medence tényleg lehet, hogy nagyobb. Ha tényleg ilyen kicsi lenne, akkor már rég elpusztultak volna.

2011. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja kiengedik őket egy idő után, hogy halkonzervet csináljanak belőlük.
2011. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!