Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi videóról? (SOKKOLÓ)

Figyelt kérdés

[link]


Az oldal alján van a videó,de szerintem a szöveget is olvassátok el! SOKKOLÓ!!!:@


2009. jún. 16. 15:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
En lattam hogy olik meg szegeny allatokat,aki ilyent megtud csinalni ilyen halalt erdemel.Szerintem!!GRRRRRRRr
2009. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
én nem merem megnézni, kb leírnátok miről van szó?:S
2009. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Arról,hogyan gyilkolják meg Dániában a Feröer-öbölben a delfineket,beterelik a játszani vágyó szerencsétlen élőlényeket és ebben az öbölben mindenféle husángokkal agyonverik,késekkel,szigonyokkal leszúrják őket.Van olyan állat ami félig agyon van verve,de még rángatózik,odamegy az egy ember és elvágja a torkát,szó szerint folyik szegény párából a vér.Nagyon durva!!!Egyébként szegény fókabébikkel is hasonlóan bánnak el!:@
2009. jún. 16. 15:53
 4/37 A kérdező kommentje:
Ja és ilyenkor az egész öböl piroslik a vértől!
2009. jún. 16. 15:54
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
És ez miért hagyomány? Mért jó ez nekik?
2009. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
És mindezt puszta szórakozásból teszik,mert igazából nem lenne szükségük a delfin húsra,hanem náluk ez valamiféle ünnepségnek számít,amit minden évben megrendeznek!
2009. jún. 16. 15:56
 7/37 A kérdező kommentje:
"Évente nem kevesebb, mint 2000 Calderon delfinre vár ez a sors, annak ellenére, hogy ez a fajta szigorúan védett fajba tartozik."
2009. jún. 16. 15:57
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ezt nem nézem meg :@ ezeket az sz.rházi roh@dékokat kéne így megölni!!!!!!!:@:@
2009. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

"Az élő állatba először beleszúrnak egy több, mint 2 kilós horgot, utána elővesznek egy 15 cm pengehosszúságú kést, és ezzel kezdik döfködni a még mindig tudatánál lévő állat testét, hogy eltalálják a gerincoszlopot. Mindössze ezek után keresik meg, és vágják el a fő ereket.

A szigetlakóknak nem jelent létszükségletet a delfinek leölése, csupán szórakozásból, hagyományaik ápolásából teszik ezt. Ragaszkodnak ahhoz, amit őseik, a vikingek hagytak rájuk."

2009. jún. 16. 15:59
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
és én eddig szerettem Dániát... Azt hittem ezt csak a japánok csinálják...brrrrr:S:S:S Ez olyan mint a bikaviadalok..és még sok más példát mondhatnék. az emberek akkor fogják észrevenni mit tettek, ha kipusztul az utolsó állatfaj is,az utolsó fát is kivágták,mindenhol szmog,városok...
2009. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!