Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szép és jó minőségű növényeket...

Szép és jó minőségű növényeket honnan rendeltek akváriumhoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 14:39
 1/8 Platypus ***** válasza:

[link]

Ők hozzák a legjobb minőséget, de nagyon drágák.

2011. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akvarista társaktól szívesebben vásárolok, mint boltból. Rendelni pedig soha nem rendeltem még, ilyen időben nem is szabad, csak nyáron, esetleg tavasszal jobb időben.
2011. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ettől valami olcsóbb,ahonnan ti is rendeltetek már?
2011. jan. 8. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba hogy:

Jávai moha eladó, Anubias eladó, Valisneria eladó, Vizi páfrány eladó...stb. hát valamit csak találsz olcsón, aztán lehet el is postázzák neked.


Én így vettem mohát egyszer egy sráctól, aki pl expresszen hirdette és hát mondjuk harmad áron vettem mintha bementem volna egy boltba, és szép volt a növény.

2011. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


De ez is úgy éri meg, ha új az aki, és egyszerre vásárolsz sok növényt, ill. többen összefogtok, és egyszerre rendeltek egy nagyobb adagot.

Ha nem ismersz a környékeden akvaristákat, az akvarista.hu- n is találhatsz, környékbelieket, és a akvarisztika.info.fórum-on is van megyei kategóriák.

2011. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Google: "budapest webshop bolt akvarisztika"

A város persze kicserélhető.

Tény, hogy télen több gond van a növényekkel, de a boltokba télen is jó állapotban érkeznek a növények. Megfelelően be kell csomagolni, ha nem autóval szállítod.

2011. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Doruss ***** válasza:
Én csak szimplán elmegyek a halkereskedésbe, és ott összeválogatok párat, amik szépek és tetszenek. Eddig minden növényemet így vettem, és elég olcsók voltak.
2011. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb kertészetben lehet kapni vizinövényket (is). egy-két száz forint / tő.
2011. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!