Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok az akváriumomról?

Mit gondoltok az akváriumomról?

Figyelt kérdés

légyszi irjatok véleményt.

képek:

[link]


2011. jan. 9. 15:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen, ezért szoktam a legritkább esetben fórumozni.

Az akvaristáról már elvonultunk évekkel ezelőtt a hülyék miatt, azóta van saját fórumunk, ahonnan kikopnak a debilek :)

2011. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

az az "Anubiusz" => Anubias


Szép az akváriumod, ügyes vagy


Annyit tudnék hozzáfűzni, hogy én olyan színű hátteret tennék rá, amilyen színű a szűrő és akkor nem lenne olyan feltünő a szűrő benne. Vagy pedig a szűrő elé raknék még egy nagy növényt hogy takarja :)

2011. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
okéé. köszi a válaszokak.
2011. jan. 9. 20:13
 24/25 Salx Narval ***** válasza:
Én nem társat vennék a neonnak, hanem elajándékoznám.Valóban kellene egy háttér és még növények.Tegyél 10 literenként egy csapott evőkanál jódmentes sót a vízhez.Én a képen látott fehér halat ezüst mollynak (P latipinna ) és nem vitorlás fogaspontynak (P velifera ) nézem, de ez mit sem változtat azon a tényen, hogy kell egy kis só.Nem kell ide több hal, mert szaporodni fognak és hamar szűk lesz a hely.Ügyes vagy, csak így tovább.Vigyázz az etetéssel és hetente csinálj 20-30%-os vízcserét azonos hőfokú, klórmentes vízzel, ne felejtsd el a sót arányosan pótolni.Én is anobiast és jávai mohát javasolnék valamint tüskéshínárt.
2011. jan. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzésként:

A P latipinna sose hófehér, többek között ezért is hívják ezüst mollinak. A velifera (az elkorcsosult tenyészváltozatokon kívül) pedig mindig hófehér.

Tudom, szar a kép, de szerintem ezekbe nincs szürke.


De amúgy a tartásban sincs lényegi különbség, úgyhogy mindegy is.

2011. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!