Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SERA NITRIVEC használata...

SERA NITRIVEC használata mellet hogy takaríthatom ki a szűrőmet, mert már nagyon ki kellene?

Figyelt kérdés
Viszont féltem a már meglevő baktérium családot ha van benne.
2009. jan. 31. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a hozzáértők, hogy hetente a víz 1/3-át cseréljem ki, és ekkor a leszívott vízben kézzel nyomkodjam ki néhányszor a szűrőbetétet, hogy a nagyobb darabok kiürüljenek belőle. Így nem károsodik a benne lévő hasznos baktérium.
2009. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan takarítsd ki - semmiféle mosószert ne használj csak tiszta vizet - még így is bőven marad benne annyi hasznos baktérium, hogy visszakolonizálják a betétet.
2009. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, vároma további válaszokat
2009. jan. 31. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi különös teendő nincs, egy langyos vizes kinyomkodással nem tudod a szivacsot baktérium mentessé tenni, csak a nagyobb darabok fognak kiürülni, amik akadályozzák a víz áramlását.A halak is és a baktériumok is örülni fognak!

üdv: sz.k.

2009. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Esetleg még valaki, bár már készen vagyok de kíváncsi is vagyok
2009. jan. 31. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!