Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerinted Boraras halakból 45...

Szerinted Boraras halakból 45 literbe 20db az sok?

Figyelt kérdés

A 45 literbe most ezek vannak:


4db Rasbora Maculata

8db Boraras Urophthalmoides

8db Boraras Brigittae


Még akartam venni 6db Aplocheilichthys Normani-t, de csak néztem a boltban, olyan kis cukik.


Most mindegyik hal olyan 1,5 centis kb.


Csak a barátom egyik nap ránézett, és azt mondta:

- Úristen, te hülye vagy hogy ennyi halat belepakolsz.


Nekem meg nem tűnik soknak, mert mindig valamelyik sarokban tömörülnek és tudnak elég sokat úszni is, szerintem bőven van nagy helyük.


Szerinted vehetek még bele 6 kis valamit, vagy már inkább ne?


2011. jan. 12. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, sok. Ez a 20 még elmegy szerintem, többet már nem javaslok. Ráadásul 3 faj bőven elég, még ha nagyon hasonlóak is az igényeik.
2011. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ne feledd, hogy még nőni fognak átlagban 1 centit.
2011. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
Ha még fiatalok, akkor nem sok, de a maculatus és az urophtalmoides az nagyobbra nő. Ha a három faj brigittae, merah és micros lenne, akkor teljesen rendben lenne a felállás, így egy kicsit már zsúfolt lesz, mire elérik a maximum méretet. Más hal viszont nem fog elférni mellettük, és egy algaevő néha nem árt.
2011. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ez nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon sok hal nekem 80literes akváriumom van és abban kb20 hal de már az is sok úgy látszik mintha nem lenne olyan sok viszont nem kényelmes nekik.de ennyi halat akarsz vegyél nagyobb akváriumot...
2011. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Utolsó, ezek nano halak, nagyon picik, nekem 10 darab nem is látszik a 40 literben. Erősen csapatos viselkedésűek, ezért a 20 hal/45 liter ebből a szempontból egyáltalán nem zsúfolt, egyedül az anyagcseréjük miatt lehet kevés a víz.
2011. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, najó akkor már csak Otocinclus-t rakok bele.
2011. jan. 12. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!