Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nagyobb testű halakat...

Milyen nagyobb testű halakat tehetek galaxik és boraras brig. Mellé?

Figyelt kérdés
Gondoltam egy pár mézgurámira, vagy néhány fekete és kék guppyra és silver és narancs gömbmollyra. 80 literben lennének, 15 boraras meg 10 galaxi razbóra, ezek mellé szeretnék még valani picit nagyobb testű halat. Vagy esetleg van más ötletetek mi mutatna jól még mellettük?
2011. ápr. 11. 11:30
 1/5 Platypus ***** válasza:
A gurámi beválhat, a nagyobb elevenszülőket kerülném. Egy kifejlett molly szájába beférhet egy Boraras. Ráadásul a Boraras és a Galaxy viszonylag lágy vizet igényelnek, az elevenszülők meg keményebbet. Az Otocinclus harcsa, a kulikuli és a páncélos harcsák nem keverednek összetűzésbe a nano halakkal. Kisebb testű lazacokkal lehet még próbálkozni.
2011. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2011. ápr. 11. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán a Vörösfejű pontylazac, annak elég kicsi a szája, de nem vagyok biztos benne hogy jó lenne mellé.


[link]

2011. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gfero ***** válasza:
tegyél mézgurámit,törpegurámit meg hiányzik belőle a páncélos harcsák vagy törpe szívóharcsák
2011. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy páncélosharcsák vannak már, 2 de lesz még 3.
2011. ápr. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!