Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikorra várható? Vagy felesleg...

Mikorra várható? Vagy feleslegessen raktam szülőszobára? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

na szóval mikorra várhatok hogy lesznek kis guppiaim? Vagy nem is terhes? Lehet hogy feleslegesen raktam szülő szobára?:)

csak igy tudtam lefényképezni, remélem azért ki tudjátok belölle venni:)


2011. jan. 12. 20:33
1 2
 1/14 gfero ***** válasza:
2-3 napon belül már meg fog szülni már amennyire ki lehet venni a képből
2011. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Eliza97 ***** válasza:

nem értek hozzájuk de sztem biztosan terhes.

a többit már nem tom,neked kellene tudnod hisz a tiéd,és ezt nem lehurrogásképp mondtam

sok szerencsét hozzájuk

2011. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Talán egy hét...

Az enyémek sokkal dagadtabbak szoktak lenni szülés előtt.

2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Eddig még nem volt terhes guppim, ugyhogy ez most nekem új, és nem voltam benne biztos hogy most van neki az ideje:)
2011. jan. 12. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az első képre 1-2 hetet mondtam volna, de a másodikon teljesen üresnek tűnik. Egy időben készültek a képek?
2011. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor raktam át másik kis akváriumba,amikor észrevettem 1-2 kis guppit az akváriumban.Igázából nme is tudtam soha,hogy terhesek:D Nekem nem voltilyen szülőszobám, de ott alul az a nagy lyukú háló mit szolgál?azon át fognak simán férni a kicsik.(Bocsi, lehet hogy nem arra van)
2011. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 gfero ***** válasza:
azon keresztül átesnek az ivadékok és így nem tudja felfalni a nagyhal
2011. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, akkor oké, bocsi:)
2011. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az első képen mintha már kicsit szögletesnek tűnt volna a hasa ( de csak tűnt, nem az) ami azt jelentené hogy 1 napon belül lezajlik de a másodikon simán látszik hogy biztosan van még 2-3 napja.
2011. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen igen:) tetünk bele még plusz egy nagy lyuku hálót hogy nehogy megegye a piciket:)

Igen egy időbe készültek a képek pár másodpercre rá.

Lehet kiengedem....

De akkor miért van neki ilyen kocka hasa??

Mindenki azt mondta hogy kocka hasa lesz a szülés elött, hát neki nagyon is az van... Vagy lehet hogy már megszült?váááá, már tiszta idegesitő itt toporgok nehogy megegyék a kicsiket a nagyok külön rakom minden a végén meg kiderül hogy hiába az egész:(

2011. jan. 12. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!