Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire jó a gömbmoha?

Mire jó a gömbmoha?

Figyelt kérdés
Csak díszre vagy mire jó?
2009. jan. 31. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Akvárium dekoráció.A golyók dekoratív hatása sok édesvízi akvaristának felkeltette már az érdeklődését.
2009. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanarra mint egy másik növény. Bármennyire meglepő, ez is egy igazi növény. Oxigént termel és jól néz ki. üdv:sz.k
2009. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztaltam,hogy ha van lehetősége,akkor magába szívja az akváriumban található összes koszt,lebegő szennyeződést.Éppen ezért havonta egyszer célszerű kimosni,csap alatt óvatosan, mint egy szivacsot kinyomkodni.Ne tegyük olyan halak közé,amelyek könnyen széttúrhatják.
2009. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!=)
2009. febr. 3. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:

00:12, jó másoló vagy :D [link]

Utolsó előtti bekezdés: "Úgy tapasztaltam, hogy ha van lehetősége, akkor magába szívja az akváriumban található összes koszt, lebegő szennyeződést. Éppen ezért havonta egyszer célszerű kimosni, csap alatt óvatosan, mint egy szivacsot kinyomkodni."

Amúgy én most készülök venni egyet.

2011. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kis üvegbe téve szerintem jópofa ajándék.

1000 alatt megúszható és mégis kedves aranyos ajándék ami nem csetresz hiszen élőlény.

2012. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!