Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek, az akvárium...

Mi a véleményetek, az akváriumomról?

Figyelt kérdés

Nemrég készítettem el ezt az akváriumomat! Szerintetek jó lett?


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 16. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Hát öhm...bocsi de ezek a törött cserépváza meg kisvár olyan giccsesek, csak elveszik az úszóteret, sokszor festettek, algásodnak, semmi hasznuk. A műnövény egyenesen ronda, semmi haszna nincs. Nekem a színes aljzat sem tetszik.

Amit ajánlanék:

- rengeteg élő növény

- több pala és kő a giccsek helyett


Az élő növény kihagyhatatlan az akváriumból, ugyanis rengeteg méreganyagot vesz fel, és mivel fotoszintetizál, széndioxidod használ fel és oxigént állít elő. És sokkal szebb is.

2011. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
rohatt jó, enyémhez képest ez egy luxus villa. szépen van berendezve és jól vannak elhelyezve benne a cuccok is :)
2011. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem néz ki rosszul, de egy szép, eredeti élőhelyet imitáló, halaknak megfelelő akváriumban azok vannak amiket leírtam.
2011. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocsi de a kerámia fatörzsel meg a várral nekem nem jön be.

A növény is kevés benne meg a palák (vagy mik) is elég mesterségesen vannak elrendezve.

2011. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha hal lennék, szívesen élnék itt :D

de még jobban örülnék, ha az egyik növényes helyen, kicsit több növény lenne, hogy jól tudjak benne bujkálni. Persze csak ha olyan hal lennék aki szeret bujkálni.:D

Szóval szerintem jó, de hol vannak a halak? Majd arról is raksz fel? :$ Milyenek lesznek benne?

2011. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
most lebuktál... kollaboráns vagy !!
2011. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ja és valami olyat kéne hogy ott a szűrő-levegőztető. arra merőlegesen tegyél be valamit pl : (pont a szűrő | a cserép: |.) a halaknak olyan ellenúszást kell lenyomni. pfúú.
2011. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Rövid a lámpatest, a 2 szélére nem nagyon tudsz növényeket ültetni. Takarítsd le a vízkövet, maszatot a felső peremről. Valahogy készíts egy peremet, koronát az üveg szélére, megakadályozandó, hogy a lámpa fénye közvetlenül a szemünkbe jusson, nagyon rossz hatást kelt.
2011. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Miért ezek mű növények? Hát az igazi tényleg hasznosabb lenne oxigén szempontból. De szerintem meg teljesen jó amúgy.nem giccses a ház véleményem szerint, a halak majd szívesen úszkálnak át rajta.

16.56 os voltam.

2011. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a PRO és KONTRA véleményeket, igazán hasznosak! :) Habár 11 éve akvarizálok, a "giccses" akvárium eddig soha nem okozott gondot a halaimnak, nagyon szeretik ezt a környezetet! A szűrűnél a kifújó rész, már be van fordítva az üveg felé, hogy ne okozzon nagy áramlatot a halaimnak! Ezzel én is tisztában vagyok, hogy a nagy


Nemsokára

2011. jan. 16. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!