Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek, az akvárium...

Mi a véleményetek, az akváriumomról?

Figyelt kérdés

Nemrég készítettem el ezt az akváriumomat! Szerintetek jó lett?


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 16. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szép lett.Hány literes?
2011. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

.... Azzal én is tisztában vagyok, hogy a nagy áramlat nem tesz jót nekik! :) Illetve az élő növényeimmel az volt a baj, hogy beültettem, tápoztam őket, a halaim meg folyamatosan leették csutkára a növényeket, annak ellenére, hogy mindig etettem őket! Aztán, a para...??, az fekete minőségi vulkáni kőzet! :)


Nemsokára betelepítem a halak, de még megvárom, amíg a víz be nem áll az állott víz stádiumba, hogy minőségi víz legyen! :)


Nekem most ezen fajták lesznek az akváriumomba:


- Stendhal-hal

- Vörös neon

- Szivárványos Guppi

- Szumátrai díszmárna

- Algaevő harcsa

- Xipho


Én most ezekre gondoltam! :)

2011. jan. 16. 17:24
 13/21 A kérdező kommentje:
17,13-nak: 120 literes!
2011. jan. 16. 17:26
 14/21 anonim ***** válasza:
A nagy vastag levelű Anubias-t nem tudják megenni és azt tápozni se kell és félhomályban is megvan.
2011. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez 120 literes?:O Úúúúristen. Én jövőhéten hozom haza a 220 litereset. Előre félek :D
2011. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Platypus ***** válasza:

Próbáld ki az Anubiast, a hólyagos vízikelyhet és a gömbalgát, azokat nem tudja semmi se lelegelni. Az élő növények nagyon sokat jelentenek az akvárium egészsége szempontjából. A halösszeállításod szerintem egy kicsit kockázatos, a guppik hamar áldozatként végeznék. A stendhal halak született terroristák, és a szumik se a kedvességükről híresek.

A műnövény és a díszeid nekem se tetszenek, de alapvetően nem ítélem el ezeket, ha nem a szükséges dolgok rovására mennek. Ezzel együtt sem tartom harmonikusnak az akváriumod elrendezését, de ez már ízlés kérdése, nem komoly tanács :) Ha az én akváriumom lenne, azzal kezdeném, hogy kicserélném az aljzatot, mert a kék(metilinkék megfestette?) darabok az aljzatban se nem természetesek, se nem szépek. Szerintem a két kerámiacucc sem illik egymáshoz, a tengeri kagyló meg mindenképpen kilóg az összképből.

2011. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Majd orvosolom, akkor a növény kérdést! :) Ezt a halválasztást már régóta kedvelem, nekem soha, nem volt ezzel az összeállítással gondom! :) Mindig jól megéltek egymás mellett!
2011. jan. 16. 17:52
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a kerámiáid, a kiskunyhó is aranyos. Amin változtatnék, az valóban a növény, meg a háttérplakát színeivel sem vagyok kibékülve plusz kiszedném a tengeri kagylóhéjakat. De a lényeg, hogy neked (és a halaidnak)jó legyen!
2011. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Sajnos azt kell mondjam, nekem nagyon nem tetszik. A házikó és egyéb utánzatok szerintem csúnyák, ha pedig valaki 11 év akvarizálás után műnövényekben gondolkozik, az szomorú...

Nem akarok más akváriumával kérkedni, pedig vannak ezerszer szebbek az enyémnél, (lásd Platypus), ezért mutatok néhány képet. Én is most alakítom át (tegnap), a növények fele még hiányzik, tehát nem ez a végleges állapot.

[link]

[link]


Nekem személy szerint a fényképes hátterek sem tetszenek, ne akarjuk azt mutatni, ami nincs.

Bocsánat a negatív véleményért, de gondolom azért tetted fel a kérdést, hogy tanulj, nem csak a pozitív megerősítésért.

2011. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Murr Látom leüllepedett a fekete bazalt. És a többi halad hova tünt? Ezek szerint szaporítani fogod a redeket? :)
2011. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!