Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire szerencsés xiphókat...

Mennyire szerencsés xiphókat és plattikat közös akváriumban tartani? Az esetleges közös utódokra gondolok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jólérzik magukat együtt. Az utódukból célirányos szaporítással nagyon szépek tudnak kisülni (koi xipho), de szerintem egyik sem lesz ronda, maximum csak az egyik faj jegyeit hordozza. Nem igazán van tapasztalatom ezen a téren, de soha nem hallottam még, hogy ellenezné valaki a közös tartásukat.
2011. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jan. 18. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam együtt élnek, még nem láttam , hogy érdeklődnének egymás iránt (szerintem a xiphoim még nem ivarérettek)de az utód problémát a gurámim lerendezi, a guppikból kiindulva. Mindkét hal nagyon tetszik, de a koi keverék az egyáltalán nem.
2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!