Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki várható a február 13-ai...

Ki várható a február 13-ai Terra Plaza kiállításra? :D

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok innen kinek van kedve :D
2011. jan. 24. 19:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagyis hogy hány embernek :)
2011. jan. 24. 19:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Én gondolkoztam, hogy megyek, ugyanis szerettem volna egy bettás akváriumot, és ott nagyon különleges példányok szoktak lenni...de mivel úgy néz ki, hogy lesz még egy kutyusom, így a hal projektet hanyagolom:)
2011. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem :) én is bizony bettát nézni megyek :D
2011. jan. 24. 19:35
 4/12 A kérdező kommentje:
meg hát az egész érdekel ugye :D
2011. jan. 24. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennék én is, csak messze van :(
2011. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi megyünk párommal :)
2011. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem 1-másfél órás út, de a halakért mindent! :D meg aztán nem akármilyen állatokat lehet itt látni/venni :)
2011. jan. 24. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, de ahogy ismerem magam, el fogom felejteni, csak akkor nem ha 12-én beírja valaki GYK-ra hogy lesz :)
2011. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem megyek, bár néhány emberrel jól ellehet beszélgetni, eddig még csalódás volt minden ilyen rendezvény. Hatalmas a tömeg, alig lehet nézelődni, hozzáférni valamihez. A halak nagyon kicsi helyre vannak összezsúfolva, a legtöbb pedig zacskóban van, tehát még kevésbé látható. Vásárolni érdemes, de nézelődni inkább a vadont vagy az aquadepót javaslom. Nagy tér, szép akváriumok, kényelmes, és vannak érdekes halak. De ez csak az én véleményem, rengetegen jól szokták érezni magukat, annak aki nem volt még ilyen rendezvényen, annak nagy élmény lesz. Lehet kígyót simogatni :)
2011. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

na akkor majd kiírom neked 12-én :D

Murr: kígyót simogatni már simogattam, nem is ilyenekért akarok menni, de az is biztos jó :) főleg olyan állatok érdekelnek melyeket még nem láttam (kaméleon stb.)

2011. jan. 25. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!