Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SÜRGŐS! Betta vs. Guppi?

Brigi ^^ kérdése:

SÜRGŐS! Betta vs. Guppi?

Figyelt kérdés
Felelőtlen ikertesóm hazaállított egyetlen db. guppival! Nekem van egy bettám és feltételezni merem, h szét fogja marcangolni a betta a guppit! Nincs másik akváriumom! Mit tegyek??? Mi lesz így a kis guppival??
2011. jan. 25. 20:10
 1/9 anonim válasza:
0%
húzd le a wc-n. :D
2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány literes az akvárium? nekem 60 literesben van együtt 1 hím betta és 3 guppi + más halak
2011. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 220ban de így sem szeretik egymást
2011. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nálam is vannak kishalak egy hím bettával a 120-asban, de le se sz@rja őket:)


22L

2011. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gfero ***** válasza:
100%
tedd bele nem hiszem hogy bántani fogja hacsak nem egy ivadékról van szó és nem 10-20literes aksiba tartod őket
2011. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Platypus ***** válasza:
56%

akvarista.hu - hirdetés: guppi ingyen elvihető

Pár napra berakhatod egy nagyobb vödörbe, cseréld le a víz harmadát minden nap, így ellesz amíg nem jelentkezik valaki.

2011. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Muszáj volt betennem a betta mellé, de úgy néz ki, csak érdeklődik a guppi iránt, de nem feszíti ki az uszonyát... stb. Csak követi össze-vissza, de még nem bántja, igazából állandóan szem elöl téveszti, aztán az aljzaton keresi őt. Nem hiszem, h ebből baj lenne. Csak az akvárium 20.5 literes, mivel 1bettát terveztem benne tartani... :/
2011. jan. 25. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
az én bettám maximum saját magát támadja meg, ha meglátja magát az üvegben:P a többi hallal nem törődik
2011. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én bettám iszonyat nyugodt! 54l-esben van más halakkal (molly, guppi, üvegharcsa, neon,...)és max a nőstény bettát zavarja meg néha! Szerintem udvarol! :)
2011. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!