Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a harcsám gyorsan mozgatja...

Ha a harcsám gyorsan mozgatja a koportyúját az arra utal hogy el fog pusztulni? Vagy hogy nem kap elég okszigént? Ojat is csinált hogy az akvárium üvegére "tapadva" felfelé úszkált. És csücsörítve a száját kapkodott a levegőért.

Figyelt kérdés
!0L-ees aksi 11 hallal.
2011. jan. 25. 21:30
1 2
 11/12 Doruss ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy betegen hoztad haza? Velem olyan is előfordult már.

Az, hogy az üvegre tapadva felfele úszkál, az nem csak az, ahogy az algát nyalogatja? Bár ezt így nem tudom megállapítani látatlanban.

Amúgy figyelgesd még... Van esély rá, hogy valami baja volt már vásárlásnál.

2011. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdte el.És ma a kagyló héjánál találtam meg.De élt csak bebújt a hülyéje és megkellett etessem az egész halat hogy ez is zabáljon. :) MOst megnyugodtam.De a hím harcsák ennyire bújkálósak?Mert a nőstényem eggyáltalán nem csinál ilyen dolgokat.Jah és az algázómat meg már 1 és fél hete nem láttam lehet hogy kimászott? :( Vagy kicuppantotta magát?
2011. jan. 26. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!