Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gáz van. Az imént mostam ki a...

Gáz van. Az imént mostam ki a nemrégiben beállított akvárium szűrőmet. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Szivacsszűrömhöz Jar mosogatót használtam. Jelenleg kb 10 centi hab van az akvárium tetején. Mit tegyek?
2011. nov. 2. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szivacs szűrőt eldobni,talajt dekorációt kidobni,vizet kidobni,növényeket tisztavízbe tenni,akváriumot kimosni tiszta vízzel
2011. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
halakat kihalászni, berakni egy vödör tiszta vízbe (ha van állott, mégjobb) de ha nem raktad, már megdöglöttek
2011. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha ez valódi kérdés, akkor a legfontosabb, hogy olvass egy kis (vagy sok) szakirodalmat, mert ez olyan szarvashiba, hogy ha ennyire tájékozatlan vagy, gyakorlatilag nulla esélyed van fenntartani egy akváriumot.


Ezt teljesen újra kell indítani. Mindent teljesen vegyszermentesre átmosni, a szűrő szivacsát pedig szerintem érdemes kicserélni.

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írnál ilyen választékosan, ha valóban ennyire debil lennél. Remélem, hogy kamu :D
2011. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
pedig úgy kinyomkodtam :(
2011. nov. 2. 19:22
 6/16 anonim ***** válasza:
ez kész vicc itt szakadok meg a röhögéstől a gép előtt
2011. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
XD :D
2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Még jó hogy te nem ittad meg a Jar mosogatószert.


A szivacsot nem is folyó vízbe kell kimosni a csap alatt, hanem a leszívott akvárium vizébe szokták kinyomkodni.

De ezt szerintem ezt Murr már vagy 5 ezerszer leírta a gyakorikérdésekre.

2011. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
A leszívott akvárium vízébe szokták kinyomkodni? De hát akkor újra koszos lesz tőle a víz. :D
2011. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok mindenki. Tudom rászedtelek benneteket, de le a kalappal mindenki előtt. Sok internetes oldal megirigyelhetné ha ennyi önzetlen segítőkész ember lenne az oldalukon. Célja tényleg az volt hogy egy kis mosolyt vigyek a fórumba. Természetesen külön jár a "plusz" mindenkinek, azért (is) hogy ne szegjem kedvét senkinek a hasznos és segítőkész válaszadásban. Tényleg szűrőt tisztítottam, de a halaim egészségesek. Nyugodalmas jóéjszakát kívánok mindenkinek. / bocsi mindenkitől /
2011. nov. 2. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!