Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire jó a Maláj Tornyos, ha...

Mire jó a Maláj Tornyos, ha az algát nem eszi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy jól áttúrkálja és fellazítja az aljzatot (ez jó a növényeknek), megeszik minden kajamaradékot, korhadékot (ez jó neked és a halaknak). De egyébként meg eszi az algát is.
2011. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
nem tudom ki mondta neked de a maláj tornyos nagyon jó algaevő és mint murr mondta az ételmaradékot is felzabálja az aljzatból persze ez nem azt jelenti hogy túl etesd a halakat.meg mivel beletúr az aljzatba jót tesz mivel szellőzik a talaj
2011. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 symmer ***** válasza:
ha nem hiszed el amit az urak mondanak ird be googlebe csak olyan képvasn mejen algát eszik vagy túr
2011. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra hogy elfogyasztja a mulmot, átszellőzteti a talajt illetve este ( mivel éjszakai műszakban dolgoznak) majd nézd meg lámpaoltás után 2 órával az összes az akvárium falán lesz mert az algát is szopogatják. Sokan a növényeket is tisztogatják, azonban hatalmas hátránya hogy borzalmas mennyiségben és gyorsasággal szaporodik. Én novemberben vettem 9 darabot, nem vettem kaptam és most kb 100-200 db van de nem is lehet számon tartani őket de károsak nem lesznek akármennyien is vannak.
2011. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doruss ***** válasza:
Nekem is pár darab volt belőle, és mostmár több 100... de nagyon hasznos. Amióta megvannak (bár nem etetek túl, erre nagyonnagyon vigyázok) azóta talajporszívózásnál sokkal kevesebb szutyok jön le, mert egész hatékonyan föleszik.
2011. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 balazs20110110 ***** válasza:
2011. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!