Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok az akváriumomrol?

Mit gondoltok az akváriumomrol?

Figyelt kérdés
itt is a link. [link]
2011. jan. 31. 17:59
1 2
 11/16 Doruss ***** válasza:

Szerintem szép, nekem tetszik.

Csak azt a várat kivenném onnan, szerintem nem szép. Dehát az mindegy, végülis az a lényeg, hogy neked tetsszen. Amúgy semmi gond nincs vele, szép az akvárium :)

2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Aranyos, csak a vár nem kell bele, szerintem se.
2011. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat. még mennyi növényt vegyek bele?eddig 4 van benne, mint látátok.
2011. febr. 1. 14:27
 14/16 anonim ***** válasza:

A színes aljzat nem tetszik, a kis vár giccses, a ragasztós háttér borzalmas, és az egész üres.Ne haragudj meg, de olyan tipikus kezdő akvárium.

Tegyél bele sima aljzatot, és valami természetesebb dolgot, mint a vár, pl.gyökereket, vasfát, és növényt növényt növényt!!!Valamint egy sima mondjuk fekete háttér sokat dobna rajta, amit elrejthetsz magasabb növényekkel, és a szűrő elé is tennék valamit, mert az nem túl szép látvány.

2011. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Most olvasom a hozzászólásokat, először a képeket néztem, és reagáltam a kérdésre, látom van itt egy az enyémmel megegyező válasz is NEM MÁSOLTAM KI, mert nem láttam, hogy mit írt!De ezek szerint más is így gondolja :)

Előző

2011. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Platypus ***** válasza:
Szerintem vegyél bele 1 tő Microsorumot, egy adag jávai mohát és 2-3 gömbalgát. A Microsorumot nem kell leültetni, fára vagy kőre kell kötözni, a mohát is érdemes lekötözni, de anélkül is elvan. Szépen el fognak szaporodni idővel. A gömbalga iszonyat lassan nő, nem fog szaporodni, ha tetszik vehetsz többet is.
2011. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!