Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki, hogy hűti az akvárium...

Ki, hogy hűti az akvárium vizét nyáron?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Telefontöltőre csatlakoztatok egy számítógép hűtő ventilátort.
2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kivadászom a halakat,és teszek bele pár jégkockát,elolvad 10 perc alatt,összekeverem kicsit a vizet,halak vissza
2011. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gfero ***** válasza:
vagy egy kis ventilátorral de evvel csak 2-3 fokot tudsz hűteni ,vagy veszel egy akvárium klímát de ez egy kisebb vagyon .tehetsz bele lefagyasztott palackot is de ha a házban van klíma akkor nincs gond
2011. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kánikulában akkor egész nap ezt csinálod?mert gondolom pár jégkocka sokáig nem tartja alacsonyan a víz hőmérsékletét.
2011. febr. 1. 21:55
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs klíma sajnos.
2011. febr. 1. 21:56
 6/13 gfero ***** válasza:
a halakat nem tudod minden nap vagy órába kiszedni tiszta stresszesek lenének .fagyassz le egy palackot és tedd bele
2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Először is húzd ki a fűtőt...Utána pedig jó ötlet a fagyasztott palack
2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tetőtérben van a szobám, nyár elején mindig leköltöztetem az akváriumot a földszintre. De az enyém csak 40 literes, szóval ez nagyobbnál gondolom nem megoldás. Ez a lehűtött palack jó ötlet. köszi
2011. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jégkockás vagyok

dehogy csinálom egész nap...

strapabiró halak,2 naponta hűtöm őket,még egy se főtt meg

(najó,anno a koliba egyből halászlé lett,de az a tűző napon maradt hőségriadóban)

2011. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én inkább a ventilátornál maradnék, mert azzal jobban lehet egy állandó hőmérsékletet beállítani.

Szerintem az össze-vissza hőingadozást rosszabbul tűrik a halak, mint csak simán a meleget.


A palackosat még nem próbáltam, de szerintem az túl hamar lehűtené a vizet. Bár attól függ mekkora, de akkor is. Nekem az túl drasztikusnak tűnik. Aztán lehet, hogy tévedek.

2011. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!