Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elbír ez a komód egy 54...

Elbír ez a komód egy 54 literes akváriumot minden cuccal együtt?

Figyelt kérdés

Elvileg igen, mert ismerősöm készítette és mondtam mire kellene szóval szépen megcsinálta meg egyszer ráültem a 120 kilómmal és simán megtartott :D Csak nagyon parázok hogy egyszer arra jövök haza hogy úszik a panel xD


[link]

[link]

[link]


2011. febr. 2. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán kibírja.

Mi úgy teszteltük az asztalt, hogy ketten ráálltunk és kicsit rugóztunk. Semmi, még csak fura hangot sem adott ki, utánna már rá mertük tenni a százhuszonegynéhány lliteres aksit.

2011. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:
100%
54 liter még nem olyan sok, hogy igazán aggódni kelljen miatta. Nekem szimpla ikeás ruhásszekrényen van egy 40 és egy 25 literes, és eddig még nem volt gond, és elég mozgékony galérián van az egész, a járástól is remeg. Földrengés is volt, köszönik jól vannak.
2011. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor oké megnyugodtam köszi a válaszokat! :)
2011. febr. 2. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom, mivel középen is alá van támasztva, elég erős ehhez. Akkor van inkább gond, ha a bútorlap behajlik és így nem fekszik fel az üveglap 100 %-osan, ezért megfeszül és elreped. Nekem is van egy ilyen méretű - inkább kocka,mint téglatest alakú - akváriumom, de a biztonság kedvéért még vágattam rá egy ugyan akkora méretű bútorlapot.
2011. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem rá, hanem alá a bútorlapot.
2011. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként gyári akváriumról van szó? Csak azért, mert én már jártam meg, hogy a egyéb - nem neves - cég által ragasztott akvárium szétrepedt. Gyári, márkás akival még nem volt bajom, pedig a macskák is le-fel ugrálnak a tetején.
2011. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A folyamatos(!) terhelés hatására inkább görbül a fa, mint törik (kivéve a rögzítéseket persze), tehát ha nem bírja, azt remélhetőleg látni fogod ha már nem úgy csukódnak az ajtók, vagy valami nem úgy áll, mint kéne. :)


Konkrétan a mi ikeás tv-állványunk 2 évet állt egy hatalmas 40-50 kilós tv alatt és eltörni esze ágában sem volt, de szépen meggörbült... :)

2011. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok csak én parázom túl a dolgokat valószínűleg! :D Szettet akarok venni szerintem Eheim márkájút fogok! Vágassak én is alá még egy bútorlapot vagy elég alá az a szivacs? (nem tudom mi a neve :)))
2011. febr. 2. 11:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én túlzom csak el, de én nem sajnálnám még azt a darab bútorlapot még alá. Azért kérdezd meg még az üzletben, ahol az akváriumot veszed.
2011. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hektor98 ***** válasza:
Hát az én komódomon 30 literes van. Amikor megvettük semmi baja nem volt, de egy - két év múlva meghajlott a bútorlap.
2011. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!