Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetszik az akváriumom?

Tetszik az akváriumom?

Figyelt kérdés

Annyian kérdezték már meg itt, és ahogy láttam kaptak elég sok tanácsot, hogy mit, hogy kellene inkább. Gondoltam én is felteszem! Az akvárium egy kezdő műve:P szóval nyugodtan írjátok le, ha valami hibádzik!

[link]


2011. febr. 7. 19:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

neked is köszönöm szépen!:)

nincs damilunk, de majd veszek, ha az jobb

2011. febr. 7. 21:24
 12/20 anonim ***** válasza:

Damil tovább tart, hát valamilyen szinten ránő a vasfára a moha, de pl én nemtom, elég gyengén kapaszkodik, mert könnyen lejön ha letekerem róla a damilt :)


Az anubias nana, az viszont jól rá tudja a gyökereit ereszteni, de az is sok idő, kell vagy fél év mire erősen ránő.

2011. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát úgy látom ez egy igazi kihívás lesz számomra, de nem gond, sőt..:)
2011. febr. 7. 22:03
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik! Letisztult,megvan benne minden ami kell,és semmi giccs! Néhany növényke még,egy nagyfelbontású fényképező,és mehet a full hd-ban háttérnek!!
2011. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, örülök, hogy tetszik nektek. Őszintém szólva nem gondoltam, hogy ennyi pozitív, illetve (eddig) csak pozitív választ kapok!:)

Én nem szeretem a mű, és giccses dolgokat, nem arról szól ez az egész, legalább is számomra. Természetes akváriumra próbáltam törekedni!

Hát igen a képminőség valami borzalom, a fényképezőnk nem jó sajnos, így csak telefonnal tudtam. De, ha lesz jobb kép majd felteszem azt is

2011. febr. 8. 08:53
 16/20 A kérdező kommentje:

Talán egy pár jobb kép, természetes fénynél!

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 8. 09:12
 17/20 Platypus ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, pontosan milyen növényeid vannak, de arra mérget vennék, hogy ha megnőnek, akkor jó magas növények lesznek. Inkább a jelenlegi helyükre keress valami olyan növényt, ami kicsi is marad(Anubias nana és petite, Cryptocoryne nevillii), a jelenlegiek pont jók lesznek majd hátra.
2011. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
rendben veszek kicsiket is, köszi!!!!
2011. febr. 8. 11:32
 19/20 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, a halak is egészségesnek látszanak. grat hozzá ;)
2011. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. (:

Amúgy hány literes az akváriumod?

2011. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!