Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az almacsiga bánthattja a...

Az almacsiga bánthattja a halakat?

Figyelt kérdés
vagy ők megtanultak együtt élni?
2011. febr. 10. 20:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
De sajna éjszaka vadásznak csak.Olyan 3-4 óra környékén, amikor már le vannak kapcsolva a világítások.És a halak lehunyják a SZEMHÉJUKAT amiben nagyon ügyesek.
2011. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21:28 vagyok.

A válaszom a kérdezőnek, és Murr-nak szólt.

Nem az annyira ostoba embereknek, akik a saját "tudásuk" hiányosságainak a mértékét sem képesek felfogni.

Eppur si muove...

2011. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Érdekes. Rengeteg furcsa dologra képes a természet, nem mondhatom ki, hogy ilyen nincs, attól, hogy én még nem láttam. Akkor maradjunk annyiban, hogy nyugodtan társíthatóak a halakkal, viszont érdemes figyelni és készenlétben tartani a kamerákat, mert akár rendkívüli dolgokat is dokumentálhatunk :) Hajrá :)
2011. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Vannak almacsigáim és nem bántanak senkit! :)
2011. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Platypus ***** válasza:

Elképzeltem, ahogy az éticsigák a kertben ráugranak egy rigóra és felfalják :)


Meséltek már nekem olyat is, hogy planáriák kaptak szét halat. A hal hülye volt, érintésközelbe úszott egyhez. Az rátapadt, a hal elkezdett vergődni. Vergődés közben hozzáért még többhöz, azok is rátapadtak, és végül legyűrték. Ilyen elven a csiga is vadászhat. Valaki videózza már le :)

2011. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Nem mondom azt,hogy megtámadja az almacsiga a halat,de nekem a legyengült neonhalamat kapta el.Fogalmam sincs,hogyan de már csak azt láttam,hogy a csiga házból lóg ki a halam,és szó szerint fogságba volt.Kiszedtem,de sajnos nem maradt életben.
2011. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
jézusom majd leestem a székről annyit röhögtem.xDmég most is csak röhögök.csak kiváncsi voltam.(:
2011. febr. 11. 16:10
 28/28 anonim ***** válasza:
igen, nekem elkapta egyik beteg neonomat. kell vigyázni velük, mindegyik vérszomjas dög =)
2011. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!