Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry garnélákhoz tehetek...

Balazs20110110 kérdése:

Red cherry garnélákhoz tehetek homokot, ami világos színű?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bazalt zúzalék lenne a legjobb. Átmenetileg nálam is kvarchomok van, de nem zavarja őket. Jövőhéttől kerül rá a bazalt.
2011. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én inkább sötét aljzatot ajánlanék.A redeknek és neked is jobban fog tetszeni,hidd el nekem.Gondolom,ha csak garnélás aksi,akkor nem lehet túl nagy,úgyhogy a sötét aljzat nem egy nagy anyagi befektetés.De végül is ha neked a világos talaj tetszik az is jó,sok növénnyel és bujkálókal,vagyis sötétebb hellyel.De én akkor is a bazaltzuzalékra szavazok.(Én is anno világos homokkal kezdtem,de most már csak a bazalt.)
2011. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül kb. a bazalt zúzalék?25L-es akvárium mennyi kell bele?
2011. febr. 20. 17:47
 4/13 Platypus ***** válasza:
Nekik tökéletes a világos is, de a garnélák képesek valamilyen szinten befolyásolni a színüket, és világos talajon halványabbak lesznek.
2011. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Platypusnak igaza van, hogy képesek változtatni a színüket. Amíg nekem nem volt erős világításom és világos talaj volt szinte semmi színük nem volt. De mivel most már erősebb világítás és még mindig világos aljzatom van szép a színük. (Mi lenne ha sötét lenne az aljzat?)
2011. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül kb. a bazalt zúzalék?25L-es akvárium mennyi kell bele?
2011. febr. 20. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem húsz literesbe kb 4 kg van.Ez kb 1200-1500 ft.Mondjuk én tüzépen kértem 10kg-ot és nem fogadtak el pénzt.A második válaszoló voltam,és hidd el sötét aljzaton lesz gyönyörű piros színük.Erről nem olvastam,ez tapasztaltam.
2011. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs,nem "ez tapasztaltam",hanem ezt tapasztaltam.
2011. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Platypus ***** válasza:
25 literbe vettem 3 kilót, direkt akvarisztikai nagyon finom szemű bazaltot, 300 Ft volt kilója. A túl nagy szemű nem mutat valami jól a törpegarnélák alatt, és a kosz is bele tud ülni. A finom szeművel nincs ilyen gond.
2011. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
tüzépen kérsz, itt van hogy ingyen adják, van hogy 100 ft, 2 db 10 literes vödörrel, szóval ott jársz a legjobban, boltban arany-ára van, és nem sok különbség van közte...
2011. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!