Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Új szűrőt kellene vennem. De...

Doruss kérdése:

Új szűrőt kellene vennem. De milyet?

Figyelt kérdés

54 literes Aquael szett akváriumom van, alig több mint egy éve működik és bekrepált a szűrő. Meg amúgy is már gondolkodtam, hogy újat veszek, mert elég gyenge.

De akkor most milyet? Milyen teljesítményűt? Van olyan, ami egyszerre biológiai és mechanikai szűrő is? A mattenfiltert tanácsolták nekem többen is, utána néztem, de azt nem nagyon szeretném.

Milyet vegyek, mit vegyek figyelembe vásárlásnál? Minden tanács jól jönne. Előre is köszönöm!


2011. febr. 28. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 2010 tökéletes egy ekkora akváriumba. 220-500 L/óra között állítható a teljesítménye. Nem kell maxon járatnod, látod majd az akváriumon, hogy mi az, ami jól megmozgatja a vízfelszínt, de nem erőlködnek a halak.
2011. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2011. márc. 1. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!