Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta nőstényemmel mi van?

A betta nőstényemmel mi van?

Figyelt kérdés
szaporítani szeretném őket,minden úgy csináltam ahogy le van írva: a víz elég meleg,először a nőstényt raktam be utánna 1-2 perc múlva a hímet egy kis dunsztos üvegbe,a nőstény először nézte a hímet meg egy kicsit kifeszítette az úszóját,de fél a hímtől pedig csíkos és ivarérett!!Mi lehet a baj??kérlek segítsetek!fontos
2011. márc. 11. 14:57
 1/3 Platypus ***** válasza:
Az, hogy ivarérett még nem elég, ikrásnak is kell lennie. Milyen irányba csíkos, hosszába vagy keresztbe?
2011. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
függőlegesen,de 100% hogy ikrás,csak a dolog nem megy!! :(
2011. márc. 11. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy először a hímet rakod külön akváriumba, utána a nőstényt oda teszed neki valami kis üvegbe vagy valamibe, hogy nézegessék egymást és csak utána teszed be mellé a nőstényt. De nem tudom pontosan a teendőket mert még nem szaporítottam bettát.
2011. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!