Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet ezekkel tartani? Ezeket?

Lehet ezekkel tartani? Ezeket?

Figyelt kérdés
A gyöngy gurámait,márvány gurámit,üveg harcsa.Ezek azok a halak amiket meg akarok venni de nem tudom hogy ezekkel megférnek e!És hogy milyen körülmények kellenek neki!Na van:2 xifó,2 nőstény betta,6 guppi,5 neon,1 dánio,1 csíkhal és ennyi!Nos a halakkal kapcsolatban tudom a neonból kéne még több veszek is még majd többet!Nah akkor mennének ezek azokhoz?Vagy melyik nem férne be az akváriumomba?Összeillenek e?
2011. márc. 12. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a hím bettám egyáltalán nem agresszív.Mondjuk lehet hogy a szivárványos guppikat nem díjazza.

Nekem ha lenne még egy plusz 90les akváriumom , akkor tennék bele:

1hím 2nöstény betta

10 vörösneont

meg 5 törpe szivóharcsát

2011. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Doruss ***** válasza:
Kicsit sok fajtát tartasz már így is együtt... több kéne minden fajtából, persze ekkora akváriumban nem lehet. Amúgy van egy Sera tanácsadós halas füzetem, abban azt írják, hogy 2-5 cm halhosszig 1,5L/cm, 5-9 cm-ig 2L/cm, 9-13 cm-ig 3L/cm, nagyobbaknál pedig 4L/cm-t kell számolni. Ez alapján próbáld felállítani, hogy miből és mennyit akarsz tartani, figyelembe véve persze a halak külön igényeit.
2011. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gfero ***** válasza:
a hím betta csak a fajtársaival szokott agresszív lenni a többi halakat nem szokta bántani.
2011. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gfero ***** válasza:
a guppikból csak hímeket tartsál és akkor nem lesz gond a szaporulattal ha ezért akarod eladni.a hímek szépek.
2011. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!