Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tarthatok amano garnélákat az...

Tarthatok amano garnélákat az akváriumomban?

Figyelt kérdés
az akváriumom 35 literes és vannak benne halak...mehetnek mellé a garnélák?
2011. márc. 15. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát... Hány hal van benne és milyenek? Szűrő, heti 30% vízcsere megvan? Növények?
2011. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát 1 betta van benne és 6 neon...van benne gömbmoha és még egykét növény a nevüket nem tudom..igen a víz kb 30 százalékát cserélem hetente..csak mert azt olvastam hogy külön akváriumban jó tartani őket...
2011. márc. 15. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
A betta miatt ne tarts benne garnélát mert meg fogja őket enni. Hozzám is véletlenül került egy red cherry és a betta folyton üldözte, szerintem már a hasába van:(
2011. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:S

akkor szerintetek milyen algaevőt rakjak hozzájuk?

csigát nem szeretnék..

2011. márc. 15. 13:35
 5/11 Platypus ***** válasza:
100%
Az amano garnélát nem bántja a Betta, sokkal nagyobb egy red cherrynél. Szerintem a fő gond az lenne, hogy már túl sok állat van így is az akváriumban. Talán még beleférne egy amano garnéla.
2011. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
van egy 45 literes akváriumom amit most nem hazsnálok...ha áttenném bele a halaimat akkor jobb lenne?és úgy hány garnélát érdemes bele rakni?köszi az eddigi válaszokat :)
2011. márc. 15. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, a halakat mindenképp tedd át a nagyba, mert a neonhalaknak kicsit a 30 liter, + az amano néha hajlamos megkóstolni a nála kisebb halakat, köztük a neonokat.
2011. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Platypus ***** válasza:
Az amano nem bántja a halakat, ha valaha is ilyet tapasztaltál, akkor üveggarnélát vettél amano helyett.
2011. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére én ilyet még nem tapasztaltam. Régebben olvastam valamelyik magyar fórumon. Ha jól emlékszek itt, meg az Akvaristán is.
2011. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is tedd a halakat a nagyobba. Amanokból 5-6 darabot is beletehetsz. A betta nem fogja bántani, nálam nem volt gond, a többi hallal sem. Nálam a nőstény most 5 centis, a hímek ugy 4. Igaz, mikor megvettem őket, akkor is már 3 centi körüliek voltak. Nézd ugy, hogy nem legyenek nagyon minik mikor megveszed őket, akkor biztosan nem lesz baj. Nálam először egyedül voltak külön akváriumban, de aztán muszáj volt őket a közösbe raknom, mert már nem volt hely két akváriumnak a szobámban. Jól megvannak a halakkal, uszkálnak köztük, mintha ott azok se lennének.

2011. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!