Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenkor mi lesz? (lent)

Ilyenkor mi lesz? (lent)

Figyelt kérdés
Született 4 kisguppim, 1-et megmentettünk, egy meg még ikrába van és nem mozdul ilyenkor mi lesz?az már meghalt? vagy még ki tud pattanni?
2011. márc. 21. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Kaleidoszkóppal hallgasd meg, vagy szúrd fel injekciós tűvel!
2011. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
azt lehet kapni?? vagy azt lehet csinálni?
2011. márc. 21. 17:18
 3/18 anonim ***** válasza:

Első, mielőtt próbálsz poénos lenni, kicsit tájékozódj mi mit jelent. Ugyanis a kaleidoszkóp az ez:

[link]

Amire meg te gondolsz az sztetoszkóp:

[link]


Kérdező, nehogy már ennyire naiv legyél, hogy meg akarod hallgatni a halaidat...kicsit legyél már talpraesett. Amúgy az ikrában lévő nem biztos, hogy ki fog kelni, a többi sem valószínű, hogy életben van. Szerintem korán születtek meg valamiért. Nem hiszem, hogy életképesek lesznek, de nem lehet ezt előre megmondani.

2011. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem látod h csak egy élő úszkáló kishal van, meg egy ikra? azt írtam :@
2011. márc. 21. 17:37
 5/18 A kérdező kommentje:
ja bocs de legyünk már komolyak egy kishal élete... de tényleg az ikrával mit csináljak?
2011. márc. 21. 17:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Jó és? Én meg írtam, hogy az ikra nem biztos, hogy ki fog pattanni, az élő meg nem biztos, hogy életben marad? Mit idegeskedsz? Inkább legyél kicsit tájékozottabb, és ne mondj hülyeséget, hogy lehet-e sztetoszkópot csinálni...nem az a lényeg szerintem, hogy hány kishal van, nem tudom miért kell felkapnod a vizet.
2011. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az úszkáló hol van? Tedd oda az ikrát is. Ha kikel, akkor kikel, ha nem akkor nem. Mást nem tudsz csinálni sajnos.
2011. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
különben a hülyét hülyén kezelem tehát nem azért írtam viszza ilyen butaságot =/
2011. márc. 21. 17:41
 9/18 A kérdező kommentje:
jójó csak =/... nem tudom most izgulok mert örülök már többször is volt kishalam és nem tudtam megmenteni de most megmentettem és örülök...az ikrát biztos tegyem ki a kishalhoz?jó kiteszem...
2011. márc. 21. 17:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Inkább tedd ki, mint a nagyok megegyék. Mást nem tudsz tenni. Figyeld az anyahalat, hogy lesz-e még esetleg kishal vagy ikra. Aztán szurkolj, hogy életben maradjon mindkettő.
2011. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!