Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 220 literbe jó lenne ez az...

220 literbe jó lenne ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
6 betta(1hím, 5 nőstény), 25 vörösneon és 15 törpe szívóharcsa?
2011. márc. 28. 18:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Végre Murr :) Páncélosokból csak 5 van sajnos, mert időközben elhullottak mivel amilyen marha voltam egy kubai kéket és szépen elfogyasztotta őket. Egyébként nem szeretnék sok fajt, csak hogy épp elegen legyenek, és légyszi vitorlást ne említsetek :D
2011. márc. 28. 20:42
 12/15 anonim ***** válasza:
nem értem hogy mi a kérdés lényege de szerinted más kiszopja az ujjából hogy neked nem tetszik a vitorlás és még fel is háborodsz.a legszebb összeállítás a vitorlás+neonhal és igenis a bettákkal elvan.ha neked nem tetszik az más kérdés de nem kellene mást letámadni.
2011. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az letámadás, hogy szépen megkérem??
2011. márc. 28. 21:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Már rég túltárgyaltuk a vitorlást, annyit mondott a kérdező, hogy köszöni, de nem :)


Akkor mondjuk:

6 betta

10 neon

10 neon vagy valami más (legjobb, ha neonhoz hasonló, mert akkor szépen összeállnak rajba, nálam így vannak a gertrudeak és furcatusok)

10 páncélos

10 törpe szívóharcsa.


Ez így 220 literre szerintem pont jó, se soknak, se kevésnek nem érzem, halcentiket természetesen nem számolgattam, látni kellene. Ha majd valamelyik csapatot kevésnek érzed, szerintem befér még 5 halacska, de nem kell erőltetni.


Majd szívesen megnézném a képeket :)

2011. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Murr ötlete tetszik a legjobban. Hamarosan elkezdem szervezgetni, csak először a régieken kell túladnom :) Valami változás lesz, jelzem akvarista.hu-n (ha bejön még ma...)
2011. márc. 28. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!