Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltűnt a hal, veletek történt...

Eltűnt a hal, veletek történt ilyen?

Figyelt kérdés
Eltűnt egy 4 cm-es anci halam,megnéztem már mindenhol de nem látom :S ,megnéztem a kókuszdió és a vasfa alatt is de nem találtam sehol,már 3-4 napja nem láttam és most kezdtem aggódni igazán,történt veletek már ilyen?
2011. márc. 29. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
nem adtál enni a családtagjaidnak, és megettél a nyers halat, ez van.
2011. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ugrott ki? Történt már olyan is nálunk. Valamint olyan, hogy egy neonhal eltűnt, de észrevettük, hogy ott van a csontváza az aljzaton. A nagyobb hal bizonyára megette.
2011. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy csak jól elbújt, vagy elpusztult és megette a többi hal/csiga
2011. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Két eset lehet,vagy megette a többi(elpusztult)vagy kiugrott és ott lesz valahol a földön.
2011. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kiugorni nem ugorhatott ki mert az akvárium le van fedve,nagyobb hal nem ette meg mert csak guppikkal vannak együtt,ha meghalt megenni szerintem nem ették meg mert csigám nincs és szerintem a guppik sem ették volna meg.
2011. márc. 29. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
de a döglött halat megeszik a guppik is, nekem is volt, hogy pusztult el halam és a guppik jóllaktak vele
2011. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Doruss ***** válasza:

Egy halott halat a guppik is meg tudnak enni, ha úgy halt meg, hogy nem láttad a hulláját valamelyik berendezéstől, akkor simán megehetik, mire észreveszed, hogy nincs meg. A csontváza nincs ott valahol?

Szerintem valami ilyesmi történhetett. Sajnálom! :(

2011. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi csak elteleportált halországba.
2011. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyszer rábíztuk a halainkat egy ismerősre, és mire hazaértünk a nyaralásból az összes hal eltűnt és zavaros volt a víz meg büdös :S Azóta se tudjuk hogy mi történhetett :S
2011. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szűrődben és ha van, a külső szűrődben is! Imádnak az erős áramlásban, csövekben tanyázni, sokaknál került már elő onnan. Ha itt sincs, akkor sajnos elpusztult. Nálam nagyon sokszor volt már, hogy nyom nélkül tűnt el hal, ez nem ritka.
2011. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!