Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Hogy lehet megkülönböztetni a fiú és lány guppi kishalakat?

Figyelt kérdés
A kishalak már kb. 2 hónaposak, de még semmi színük. Honnan tudom, hogy melyik lány és melyik fiú?
2011. márc. 30. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
majd ha lesz színük akkor látni fogod. amúgy a fiúk kisebbek szoktak lenni, de van mikor csalós...
2011. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd ha nőnek az ivarszervekből látod...
2011. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezért le fognak szólni hogy hülyeség, de én azt vettem észre, mikor még nincs szinük, és az ivarszerveik is egyformák, a lányoknak már lehet látni a szülőcsatornát, vagy méhét vagy nemtudom hogy hívják, szóval lehet látni azt a foltot a hasa végén. A fiúnak értelemszerűen nincs folt.
2011. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség amit írsz!, ebből is lehet következtetni, a terhességi folt besötétedik ha terhes a nöstény, sőt már az alakjukból is akár a nőstények ugyebár nagyobbak, teltebbek lesznek míg a hímek karcsú színesek
2011. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

és ha a guppim tiszta fekete?

:S

2011. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nemláttam mégfekete guppit

de akkor is az ivarszervekböl

2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!