Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezekről mi a véleményetek...

Ezekről mi a véleményetek (dekoráció)?

Figyelt kérdés

hamarosan berendezek egy társas akváriumot.

Az alábbi dekorációk közül szeretnék választani, érdekelne a véleményetek, esetleg tapasztalataitok. Semmi mű dolgot nem szeretnék az akváriumba, gondolok itt pl. kerámia tárgyakra stb....


[link]

[link]

Ezek a gyökerek nem fognak feljönni a víz tetejére? vasfát nem szeretnék, mert színezi a vizet. Lehet, hogy ezek is, de talán nem annyira.


[link]

[link]


2011. ápr. 3. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

leiccsesebb=leggiccsesebb

mevenni=megvenni

szükséed=szükséged

valszínüleg=valószínüleg

bekoszoldott=bekoszolódott

metelepedett=megtelepedett

eészen=egészen

elé=elég

Az ilyenek miatt bocs...

2011. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

semmi baj:) én nem az a fajta vagyok, mint itt sokan aki torokra ugrik a helyesírási hibák miatt. Emberek vagyunk...

Nem tudom keresgélek majd, de nagyon nem szeretnék kerámiát bele :S:S

2011. ápr. 4. 12:09
 13/18 A kérdező kommentje:

hát nagyon maximum ilyet bele raknék a halak érdekében, ha nagyon muszáj...

[link]

2011. ápr. 4. 12:15
 14/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen kerámia kéreg-utánzatok szerintem tökéletesek.

Morgóharcsák szeretik. És ahogy kinagyítottam a képet, hát... ezen is nagyon látszik, hogy utánzat, de ha nem stúdiófotón nézegeted, hanem élő vízben, és a finom repedésekbe kicsit bezöldül akkor szerintem szép lesz.

2011. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet oldani természetesen is, csak nagyobb gyökeret kell venni. Vagy vannak ilyen lapos pala szerű kövek, azok is nagyon jók. Tüzép telepen pár száz forintért lehet találni nagyon jókat, aztán ha megmondod, hogy miért öntesz ecetet mindenre, még hülyének sem néznek :)

De az utánzatok is nagyon jól elrejthetőek jávai mohával.

2011. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. Még meggondolom mi legyen. Végül is szép ez a kerámia, csak ugye az, hogy mű. Én teljesen természetes hatású vizet szeretnék.
2011. ápr. 4. 14:10
 17/18 Doruss ***** válasza:

Hát, a köveket én sem venném meg. Szerintem nem is szépek.

Egyébként odút könnyen kreálhatsz, ha mondjuk veszel egy kerámia vagy műanyag bújkálót, és damillal valamilyen mohát (pl. jávai) kötözöl rá, az egy kis idő alatt szépen körbenövi, és akkor nem lesz mű hatású egyáltalán.

2011. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Aqua depo-ból az Okho stone kő tetszik nekem


[link]


és a vörösesbarna Mangrove gyökér

[link]


A gyökér azt hát én úgy csináltam, hogy ráraktam egy ökölnyi követ a tetejére, azzal lenyomtam.

Aztán olyan 3 hónap mulva már ki lehetett venni a követ, akkor már nem repül fel a gyökér. Viszont eredetileg ez vörös volt, most sötétbarna lett. Kicsit megváltozott a színe. Mondjuk én nem itt vettem, hanem a Vadon díszállat boltban.

2011. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!