Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pici kukacok az akváriumban,...

Pici kukacok az akváriumban, mik ezek?

Figyelt kérdés
a szűrő tetején láttam meg őket. kb egy centisek, mozdulatlanok, és végkonyak. olyasmi, mint a tubifex, de én sose etettem a halamat tubifex-szel. mik lehetnek ezek?
2009. febr. 28. 04:06
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
2009. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
Ha vettél mostanában halat?Mert azzal is bekerülhetett az akváriumba,csak jó minőségű étellel etesd őket(Sera Vipan)Nagyon jól tisztítsd ki az akváriumot,a sódert 4x5x zubogó forró vízbe főzd ki,az akvárim oldalát belülről a festett abalakoknál használt kaparóval vízkőteleníteni tudod.
2009. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első: az oldalon nem találok erre vonatkozó információt.

második:nem vettem halat. az etetése meg nemtom hogy tartozik ide. a takarítást tudom, hogy kell csinálni, a kérdés nem ez volt, hanem az, hogy mit látok az akváriumban.

2009. febr. 28. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Helló

Lehet h véletlenül odasodort a víz egy kis halkakit és ott ragadt.

De nem valószínű,szerintem nézd meg ezt az oldalt hátha megtalálod rajta a megoldást.

Rem tudtam segíteni

2009. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] az előző vagyok
2009. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a kakira én is gondoltam. de ez a hal szerintem ezeknél nagyobbat kakil.
2009. febr. 28. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
tudom mirol van szo,nekem is voltak az akvariumba ijen bakteriumok apro kicsi vekony feher gilisztak.EZ BIZTOS,HOGY NEM JO en ekkor ikraztattam le a vitorlasom es mikor kikeltek a kishslak az ikrabol utanna jottek elo ezek a bakteriumok,rengeteg,gyorsan szaporodtak sok kishalam meghalt es gyorsan csinaltam egy vizcseret,de fogalmam sincs,hogy honnan jottek,de a szakuzletbe ez ellen is lehet szert kapni,erdeklodj!
2009. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem fehérek, inkább barnák. mára eltűntek... mindig érdekesnek tartom, mikor megtörténik az evolúció az akváriumomban :)
2009. febr. 28. 23:45
 9/10 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy halpióca, az barna rövid mint egy fél tubifex
2012. okt. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy planária
2012. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!