Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Le tudná valaki írni hány...

Le tudná valaki írni hány literes akvárium mennyi helyet foglal?

Figyelt kérdés
majd lehet lesznek halaim,még nem tudom milyenek,de még azt sem tudom hány literes akvárium mennyi helyet foglal,leírná valaki,az olyan akvárium méreteket,amibe már lehet tartani több halat?
2011. ápr. 5. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


54 liter alattival ne próbálkozz, azokat ne is nézd, de inkább jobb lenne min. 100 liter körüli vagy feletti.

2011. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet szettben is venni, csak a méretek miatt linkeltem ezt.
2011. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attol is függ milyen halakban gondolkozol? Ha ilyen vitorlás, sügér félék akkor ott 200l a minimum...ha kisebb halak mint guppy, platti azoknak egy 80l is megfelel ha nem tömöd tele hallal... Mik az elképzeléseid? Milyen halak?
2011. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezeket is olvasd át.

2011. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diabla válasza:
Az akvárium méretét meghatározza a térfogata: A x B x C A Hosszúság B magasság C szélesség , amúgy a mienk 120literes kellenek a méretei
2011. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy 112 literes akvárium általánosnak mondható, ennek az alapterülete kb. 80*35 cm. A minimum az 54 literes, az kb. 60*30 cm. Viszont emellé számolj még egy kis szekrényt a felszereléseknek: háló, 1-2 doboz, növénytápszerek, leszívócső, illetve legalább két, csak akváriumi célokra szánt vödröt is el kell valahova pakolnod.
2011. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A leg minimálisabb méret, amibe több halat is tehetsz 60*30 as alapterületű. A 30 cm magas 54 L, a 40 cm-es 72 liter.

A következő, amivel már picit több lehetőségeid vannak, 80*35 az alapja. Ezek 112-esek, és így tovább felfele.


De ezek a kész akváriumok, nézz szét az akvárium szettek között. Ezen kívül olyan méretűt ragasztatsz, amilyet akarsz, csak ha extrém alakja van, (túl hosszú, stb) akkor figyelni kell az áramlásra, hogy jó legyen.

(mármint a vízé az akiban, amit a szűrő csinál)

2011. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gfero ***** válasza:
42%
hát amibe már több fajt halat lehet tartani az 90cm x 45cm x 45cm -es akváriumtól
2011. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én guppikra,neonhalakra,valamilyen csigákra meg még valamikre gondoltam,valami szép mutatós halra ami nem öli meg a guppikat,neonhalakat csak nem tom milyen félék vannak a leírtakból,ha leht ilyeneket is írjatok,és hogy ezeknek hány literes akvárium kell?
2011. ápr. 5. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:

96 már elég szerintem:


[link]


De lehet nagyobb is ha van helyed

2011. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!