Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez meg mi? Fehér, mozog (vidi...

Ez meg mi? Fehér, mozog (vidi van)

Figyelt kérdés

amikor Egyiptomban voltunk,észrevettem az 1ik nem is tom mibe,voltak benne halak,de inkább tócsának nevezném(persze nem az)láttam hogy valami furcsa ott mozog,odamentem nem tudtam mi az megpiszkálni nem mertem mert már nézték mit csinálok,fölvettem vidire:

http://www.youtube.com/watch?v=iDJllJW_vHU

aki tudja mi ez pontosan,írja le


2011. ápr. 7. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami élőkő lehet, de nem vagyok benne biztos :)
2011. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
biztos valami tengeri lény ._....eléggé érdekes xD..nekem azok a korall növények meg mindenféle ilyen bőrű lény :D..ijesztő,mit ne mondjak xD
2011. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
bocsánat,előzőlennék..lemaradt hogy azok a korallos.....lények jutnak eszembe xDD
2011. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hát mit ne mondjak, elég hülyeséget mondtam :) Inkább valami korall féleség lehet. :)

2011. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ugye furcsa,de sztem tök cuki elfogadnék 1 ilyet ha édesvízi egyáltalánxDamúgy 2 volt:Pelcsórhattam volna az 1iket ha nem néznekXD
2011. ápr. 7. 20:48
 6/22 A kérdező kommentje:
simán berakhatnám ezotéria részbe ufo-nak...úgysem nagyon látszik hogy vízben van:D
2011. ápr. 7. 20:49
 7/22 A kérdező kommentje:
jó de mégis a végén,akkor inkább nem
2011. ápr. 7. 20:50
 8/22 anonim válasza:
Nekem fogalmam sincs, csak azt tudom, hogy ritka taszító egy valami, szóval az már biztos, hogy Egyiptomba se megyek. :)
2011. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
de ez nem a tengerbe volt,hanem egy minigolfpályán volt valamilyen híd alatta volt víz és abba volt bent
2011. ápr. 7. 21:03
 10/22 A kérdező kommentje:
voltak*
2011. ápr. 7. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!