Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez meg mi? Fehér, mozog (vidi...

Ez meg mi? Fehér, mozog (vidi van)

Figyelt kérdés

amikor Egyiptomban voltunk,észrevettem az 1ik nem is tom mibe,voltak benne halak,de inkább tócsának nevezném(persze nem az)láttam hogy valami furcsa ott mozog,odamentem nem tudtam mi az megpiszkálni nem mertem mert már nézték mit csinálok,fölvettem vidire:

http://www.youtube.com/watch?v=iDJllJW_vHU

aki tudja mi ez pontosan,írja le


2011. ápr. 7. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Jobb felbontású képet nem tudsz mutatni? Nem kell, hogy film legyen. Optimális pontosan felülnézeti volna.

Elsőre tengerirózsa ugrana be, de mintha elágazóak lennének a tapogatói, annak meg általában nem azok. Jó lenne tudni, hogy van-e 5-ös látszólagos szimmetriája (mert ha van, betippelhetnénk valami tüskésbőrűt, olyan helytülő tengeriuborka féleséget).

Sajnos Mo.-n nem sok tenger van, úgyhogy nem hiszem, hogy betévedne ide bárki is, aki ért hozzájuk.

2011. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Platypus ***** válasza:

Ez egy medúza, csak háton fekszik.


[link]


Valami ilyesmi, de a pontos fajt lusta voltam kikeresni. Ha érdekel, utánanézek.

2011. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"simán berakhatnám ezotéria részbe ufo-nak"


Tedd be, tedd be :D

2011. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Salx Narval ***** válasza:
Én is medúzának nézem.
2011. ápr. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
de a medúzák tudtommal nem szoktak háton feküdni ,de lehet csak azért mert épp haldoklott,vagy nem tom
2011. ápr. 8. 07:01
 16/22 anonim ***** válasza:
engem egyszer megcsipett egy medúza, amikor a Földközi tengeren voltam, azóta nem spannolom őket. sztem nem lett volna jó, ha kiszedted volna :S
2011. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
23:44,délután beteszem,addig kitalálok hozzá 1 jó kis szöveget
2011. ápr. 8. 07:04
 18/22 Platypus ***** válasza:

A lebegő medúzák nem is szoktak, de vannak olyan fajok, amik erre is képesek.


Ez szerintem a Cassiopeia andromeda faj lesz, angolul upside-down jellyfish.


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=3Mlg5UGR548

2011. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
10:01,igen szerintem ez az,köszi
2011. ápr. 8. 12:57
 20/22 A kérdező kommentje:
beraktam a vidit ezotéria,UFO észlelések részbe (Ezt láttam 1 tócsában Tómalmon? (vidi)) írtam hozzá szöveget,pls ne buktassatok le,megnézném ki hiszi el:D(végén leírok nekik mindent,de először jól beszaratom őketXD)
2011. ápr. 8. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!