Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez meg mi? Fehér, mozog (vidi...

Ez meg mi? Fehér, mozog (vidi van)

Figyelt kérdés

amikor Egyiptomban voltunk,észrevettem az 1ik nem is tom mibe,voltak benne halak,de inkább tócsának nevezném(persze nem az)láttam hogy valami furcsa ott mozog,odamentem nem tudtam mi az megpiszkálni nem mertem mert már nézték mit csinálok,fölvettem vidire:

http://www.youtube.com/watch?v=iDJllJW_vHU

aki tudja mi ez pontosan,írja le


2011. ápr. 7. 20:30
1 2 3
 21/22 gfero ***** válasza:
jó volt a szöveg de hamar lebuktál.
2011. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Salx Narval ***** válasza:
Tegnap pont egy ilyen medúzát mutattak a TV-ban.Úgy említették, hogy háton úszó medúza.Azért úszik a hátán mert moszatok élnek a testében és ezek napfény nélkül elpusztulnak.Mivel a medúza táplálékát ezek a moszatok állítják elő ő cserébe kénytelen követni a napot.Tökéletes szindiózisban élnek, a medúza más táplálékot nem is képes felvenni, csak amit a moszatok képeznek.Minden esetre az már nagyon gáz, ha valaki földönkívüli lénynek véli szegénykét.:D
2011. ápr. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!