Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tennél talajnak tengeribe?

Mit tennél talajnak tengeribe?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy már fárasztó a sok hülye kérdésem, na de mégis. Csak kíváncsi vagyok.


Korallzuzalék és élőhomok keveréke?


Az élőhomokra azt mondta a srác, hogy ha azt rakok, akkor ki kell venni a halat, mert az nagyon repül és tök fehér tőle a víz 1 napig :/


2011. ápr. 9. 13:49
1 2 3
 1/25 gfero ***** válasza:
100%
2011. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A korallzuzalék és az élőaljzat is megfelelő. Az élőaljzatból én csak a BONTATLAN nedves változatot ajánlom.
2011. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen :)
2011. ápr. 9. 14:22
 5/25 A kérdező kommentje:

A Westendben a Galapagost felhívtam. Azt mondta az eladó, hogy kb 8-10 kilós kiszerelésben van kb 8-10ezer Ft-ért élő talaj, és vizes. Az jó nekem?


Vagy inkább nézzem meg hétfőn a Wesselényibe?

2011. ápr. 9. 14:47
 6/25 gfero ***** válasza:
hát ott se hiszem hogy olcsóbb ez egy átlagos ár
2011. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát nem is azért, csak az a furcsa, hogy egy száraz korallzuzalék kilója is ezer Ft máshol.


Ott meg az élő is ugyanannyi, csak hát abból csak egy zsákkal vehetek.


Mégis valahogy azt gondoltam, hogy az élőnek többe kéne kerülnie.

2011. ápr. 9. 15:04
 8/25 gfero ***** válasza:
2011. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kb ugyan az az ára, mégpedig azért, mert a szállítása a drága, maga a cucc filléres.


Pl. egy bohóchal is 2 $ listaáron, csak mivel élőállat és vízben kell szállítani (és a szállítás kilóra megy) ezért kerül 2000 forintba. Ha jól emlékszem 1 kg szállítási díja 5-6 $ körül mozgott régebben. Tehát egy nagyobb halnál amit 2-3 liter vízben szállítanak akár 3000 forint is lehet a szállítási költsége csak a boltnak + ugyan ennyibe kerül a hal + profit, így jönnek ki a 10e feletti árak.

2011. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ja, hát akkor jó. Mondjuk ez a Trópus szeged olcsóbb szokott lenni mint a Westend, de akkor nem kételkedek :D


A Westendbe csak az a jó, hogy közel van és nyitva van este 9-ig, meg vasárnap is 8-ig.


10 kiló végülis elfér az akváriumban, szerintem bőven.

2011. ápr. 9. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!