Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan csináljam az első heti...

Hogyan csináljam az első heti vízcserémet?

Figyelt kérdés

Igaz hogy azcsak jövőhéten lesz, de megakarok tudni vele kapcsolatban mindent. :DD

Talajporszívózásnál vegyem ki a díszeket, növényeket?

A szűrővel mi legyen?


2011. ápr. 9. 18:20
 1/3 gfero ***** válasza:
100%
nem kell kiszedni semmit esetleg a köveket arrébb teheted porszívózásnál.a szűrőt meg elég havonta vagy ha érzed hogy nem működik megfelelően kinyomkodni a szivacsot a leszívót vízben .folyó vízben nem szabad
2011. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. (:

Így fogok mindent csinálni.

És ugye amikor állni hagyom a vizet azt ugyanúgy kell mint amikor a legelején elkezdtem? (előkíszítőt használok)

2011. ápr. 9. 18:29
 3/3 gfero ***** válasza:
részleges vízcserénél ami 30%-ék szokot lenni 1 napig kell pihentetni de ha használsz vízelőkészítőt pl.tetra aqua safet mehet 1 óra múlva bele a víz.de új akvárium inditássánál mielőtt a halakat telepíted 2 hetet kell várni.ezért ha az egész akváriumod ki akarod takarítani amit én 1-2 évente szoktam mindig tegyél félre a régi vízből és a szűrőt se mosd ki így megmenthető sók hasznos baci ami fontos a víz minőségéhez.
2011. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!