Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Azt hiszem elkészült! Mit...

Azt hiszem elkészült! Mit szóltok életem első akváriumához?

Figyelt kérdés

Hát nehéz szülés volt mit ne mondjak! :D Hosszas hercehurca, átrendezés és mérgelődés után elkészült. Mit szóltok hozzá? Min kéne változtatni még? 54 literes.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Még egy kérdés! Az egyik Anubias levelei kicsit kilógnak a vízből! :S Ez baj? El fog pusztulni? Sajnos akkora a növény hogy nem fér el az aksiban. :S


Ilyen: [link]


[link]


2011. jún. 22. 19:12
1 2
 1/14 foxicom ***** válasza:

Nagyon szép akvi! :)

Az anubiasnak nem lesz semmi baja!

2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jo minden de hianyzanak a halak :D,Amugy a kornyezet nagyon szep. :)
2011. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép! Örülnék ha tudnék ilyet csinálni! Nekem egy 40l-es van és azt rendezgetem most ( :
2011. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szép lett nagyon, gratulálok!

Nekem egyedül ez a lapos kő nem tetszik, azt vagy élére állítanám a helyedben, vagy kivenném inkább.

2011. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 gfero ***** válasza:
szép megérte dolgozni rajta .
2011. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úúú!Ügyi,szép lett nagyon,gratulálok!:)És kik lesznek majd a lakók?
2011. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lett, ámulok és bámulok :)

A lapos fehér az nem mészkő ugye? ecet v. savteszt volt? :)

2011. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lett.
2011. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :) Örülök hogy tetszik nektek! :) A követ remélem benövi a moha és akkor nem fog látszani, amúgy elvileg valami pala, már nem emlékszem. Volt ecetteszt és nem pezsgett! :) A lakók Red Cherry garnélák lesznek, Törpe Szívóharcsák és Amanda lazacok! :)
2011. jún. 22. 21:23
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves 19:16-os, aki a 40 lityósat rendezi! :) Nyugi neked is sikerül szépen megcsinálni, csak kitartás kell hozzá! :) Voltak olyan pillanataim, amikor az egészet ki tudtam volna dobni az ablakon, de akkor inkább tartottam egy kis szünetet. 3x rendeztem át, mire elérte végleges kinézetét! :) Sokat olvasgattam és gyűjtögettem, hogy mindent meg tudjak venni és csinálni, remélem kifizetődő lesz és nem lesz semmi gond! :)
2011. jún. 22. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!