Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy lány elkedte az orromat...

Egy lány elkedte az orromat kommentárolni egy közösségi oldalon hogy milyen nagy de nem is ismerem! De hát ilyenek születtem nem tehetek róla hogy picit nagyobb! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Írd vissza neki azt, hogy 'lehet, hogy nagy az orrom de legalább be is vallom, hogy az. Te tökéletes vagy?:)

Mert én is feltudnék ám mondani pár hibát ami rajtad van,

de nem teszem mert nem vagyok ilyen aki mások külsejét hozza fel. Rájöhetnél arra, hogy mindenkin van hiba. Ahogy rajtad is;).'


Vagy írj vissza valami frappánsat, most ez jutott eszembe.

2011. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

(Olyan szó nincs, hogy kommentárol. Kommentál.)

Nézd levegőnek, az sokkal jobban fogja bosszantani.

2011. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.
2011. aug. 5. 11:17
 4/12 A kérdező kommentje:
De amugy sokan mondták,hogy szép lány vagyok...A
2011. aug. 5. 11:18
 5/12 A kérdező kommentje:
De hát sokan mondták hogy szép lány vagyok attól meg hát nem is az orrom a lényeg vagy a legfontosabb.És senki se tehet róla hogy milyennek szület...
2011. aug. 5. 11:19
 6/12 Réti bubuzér ***** válasza:
Vegyél be rá egy ilyet: [link]
2011. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D oké
2011. aug. 5. 11:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Biztos csak irigy rád, különben mit foglalkozna veled? Szerintem szóra se méltasd, akkor abba hagyja... Foglalkozz azokkal, akik szépnek tartanak, akik meg bunkók, azokat nem kell észrevenni és lekopnak :)
2011. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad is van!Csak tudod mikor az embert piszkálják azt nehéz szó nélkül hagyni!
2011. aug. 5. 12:09
 10/12 A kérdező kommentje:
[link] ez vagyok én
2011. aug. 5. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!