Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Titeket nem idegesít?

Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés
Nem idegesít, amikor a hím halat kisfiúnak, a nőstényt kislánynak hívják? -.-
2011. ápr. 17. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ja, én is tapasztalom, benyom egy olyan kérdést, óvodás röhögve kioktatná...de ő nem érti meg. Mint a 14 éves kutyát tenyészteni akarom nő és társai..xd
2011. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Engem az sem érdekel ha cukkermukker édibédi kislány halacskának hívja valaki, váljék egészségére, csak tartsa normálisan...


Van itt elég dolog, ami idegesít (linkelt példa), ilyen apróságokon én már átszaladok, fel sem tűnik.

2011. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
engem inkább az emberi butaság idegesít pl.nem kell szűrő mert a szomszédnak sincs meg 5 literbe élnek 10 éve buborékoztató nélkül meg általában azután kérdezik meg egyesek a halak igényeit miután hazavitte a halakat
2011. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Platypus ***** válasza:
Szerintem a halakat nem zavarja. Amíg valaki tisztességesen ellátja az állatait, addig gügyögjön nyugodtan, legfeljebb magából csinál hülyét.
2011. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!