Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mást is idegesít (ett) már a...

Mást is idegesít (ett) már a háziállata?

Figyelt kérdés

2 éve lett egy macskám, nagyon szeretm. 1 éve szereztem egy másikat, hogy ne legyen egyedül. Ez utóbbit bántalmazhatták előtte, meg éhezhetett, mert első éjjel megrágta a kenyereszacskót, meg mindent. Azóta megszokhatta, hogy rendszeresen kap enni, de állandóan falna.

A szomszéd is megszólt, hogy folyton éhes, már gondolták, hogy éheztetem, bár elég jó bőrben van. Gyakorlatilag folyton zabálna. Ha megmoccanok, már rohan a tálhoz, folyton oda terelgetne. Ha végzett, eltolná a másikat, ott kell állnom fölöttük. Eszik, szarik, eszik, szarik. Elegem van belőle :-(...


2011. okt. 11. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de nem tehet róla a cica, hogy rosszul bántak vele és éhezett...lehet, hogy idővel elmúlnak ezek a beidegződések, de nem biztos. Fogadd el ilyennek.
2011. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen xD nagyon sokat eszik.. erre lett szoktatva (nem vagyok rá büszke) ne érdekeljen ha éhes.. majd megszokja! vagy ha sokat is kap, akkor fokozatosan adj keveset neki, és majd a végén már nem fog nyüsszögni a kajárét, hanem tudja hogy mennyit kap.
2011. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a szobanyulam ilyen,szeretem pedig.de néha nagyon az agyamra tud menni.

egész nap csak esik és szarik,ez még nem is baj.

mert a helyére piszkit.csak néha szeret rágni. pár fülhallgatóm bánta:)

de jó hogy van ez a nyúl:)

2011. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vadászgörényem volt ilyen.Evett,kakilt,evett,kakilt és még büdös is volt.Kiraktam a kertbe,de onnan is bejött a szaga.Hiába mostam kezet éreztem akkor is rajta a szagot.Kb 2 hétig bírtam elviselni,aztán elajándékoztam.Azt mondják ha ivartalanítattam volna,nem lett volna annyira büdös.Most már nem tudom meg.
2011. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, azt hittemm majd oltogat mindenki...
2011. okt. 13. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem ma hajnalban volt az, hogy dühömbe azt mondtam a törpenyulamnak hogy pörkölt lesz belőle.

Hajnali 4kor arra keltem hogy kiszökött a ketrecből, és igencsak aktívan tevékenykedett.Bejött a szobába, elkezdte rángatni a szőnyeget, amint megmoccantam kirohant és végigcsúszott a linóleumon, ez természetesen megtetszett neki és azzal szórakozott hogy le föl rohangált és csúszkált.Majd jött a fal, linóleum és a ketrec rágása.Persze amikor már hallotta hogy jövök ki rendre parancsolni, vissza ment a ketrecbe és lefeküdt mint aki semmit nem csinált és alszik.


Persze megbékéltem, nem bántom őt, de most nagyon mérges voltam rá.

2011. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen cicám. Többen voltak, mindegyiknek eltérő volt az étvágya. Ez a cica kandúr volt, és evett amig el nem fogyott előle a kaja. Mindig őevett elsőnek, és mindet elpusztitotta, így a többinek nem maradt. Végül külön kellett enni adni nekik, amig a többi evett, addig őt be kellett zárnom. Sajnos ez volt a megoldás. Ez a kandúr sajnos elcsavargott a nyáron, nem lett meg, most helyette van egy fekete kiskandur
2011. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!