Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A cicám már...

Mit tegyek? A cicám már nagyon idegesít ezzel a dologgal. Lent

Figyelt kérdés
A felnőtt nőstény macskám, amióta eltűnt egyetlen kölyke nem eszik egyedül. Ott kell állnom kb. 3-4 óránként 30 percet amíg jóllakik. Szerintetek köze van a kiscica eltűnésének hogy nem eszik egyedül? Félek hogy amikor megyek iskolába (reggel 8-tól délután 3-ig) és senki másnak nincs kedve hozzá és ha valaki más odaáll akkor sem eszik. Félek hogy böjtöl amíg haza jövök és nem fogja bírni:( Mit tegyek hogy megszüntessem ezt a dolgot? Nem tudom, mit tegyek??
2011. aug. 30. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Miért kellene egy felnőtt cicának négyóránként ennie? Ha naponta kétszer eszik, az is bőven elég. Ha pedig megéhezik, akkor enni fog akkor is, ha nem állsz mellette.
2011. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Négyóránként pár hamit eszik. Magától csak inni szokott. Figyelem a frissen adott ennivalóból estére semmi sem fogy. Csak ha ott állok és eszik:S
2011. aug. 30. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ott senki és éhes, enni fog. Ha éhes vagy te is eszel, még akkor is, ha nincs ott más. Nyugi, fog enni. (:
2011. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl fogja élni. Az én macskám is naponta kétszer eszik.
2011. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:)
2011. aug. 30. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az én macskáim is kétszer esznek egy nap, nem 4 óránként! Reggel iskola előtt maradj akkor mellette, ha tényleg ennyire igényli a társaságod, (bár szerintem magától is enne) aztán délután/este elég, ha eszik újra
2011. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, ha éhes, megeszi egyedül is, de ha napi 2x ott állsz, az bőven elég:)


Esetleg próbálj beújítani valami új, vagy jobb minőségő eleséget, hátha azt szívesen eszi, de így el lehet kapatni őket, az enyémnek tegnap 160 Ft-ért vettem 100g-os tonhalas Félixet, hát az bejött neki. Megjegyzem ez már túlzás:)

2011. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de akkor sem eszi. Tápot adtam neki de meg se kóstolta:(
2011. aug. 30. 18:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Már mondtam hogy négyóránként alig eszik pár falatot:((
2011. aug. 30. 18:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Tápot, de milyen tápot? Több ezer fajta van:)

Ízletes, jó minőségű tápot adtál neki?

2011. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!