Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon idegesít ha néznek...

Nagyon idegesít ha néznek lovaglás közben, mert tudom hogy mindenki a hibáimat tárgyalja, pedig már nem mondanám magamat kezdőnek ( 8 éve lovagolok ). Titeket is zavar? Mit csináljak hogy ne avval foglalkozzak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 11:33
 1/7 anonim válasza:
Ne aggódj, én is így vagyok ezzel, pedig én 4 évesen kezdtem lovagolni, és már 14 éves vagyok, 10 éve lovagolok...:/
2011. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát... Én pont lesz@rom. :)


Ha legalább felimeri az én hibáimat, tanulhat és okulhat belőle - s ezáltal ő is fejlődhet. (ez már csak rajta múlik)

2011. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
inkább lovagold össze a lovat, és vele foglalkozz, ne azokkal, akik a pálya széléről néznek
2011. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Mikor kezdtem a lovaglást akkor zavart. Most viszont egyáltalán nem. Egyrészt tisztában vagyok a tudásommal, másrészt inkább a lóra koncentrálok.

Meg én jóhiszemű vagyok, én sem szoktam más lovagló tudását kritizálni.

2011. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez engem is nagyon zavar, főleg ha még hülyéskednek is mellettem. Lassan 1 éve lovagolok, elég jól haladok, de hát az 1 év akkor is 1 év... Könnyű azt mondani, hogy ne figyelj rájuk, de tudom, hogy ez nem könnyű... Esetleg kérd meg őket vagy az edzőt, hogy hadd csinálhasd egyedül, a többiek jelenléte nélkül.
2011. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
engem általában mindig néznek és az elejéén engem is nagyon zavar de utána nemistudom...elfelejtem hogy néznek :D:D. annyira koncentrálok a lovaglása/lóra hogy elfelejtem.xd próbálj meg nagyon figyelni magadra meg a lóra:)).
2011. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Azzal semmi gond nincs, hogy néznek, de hogy kritizálnak (előbb a sajátjukban keressék a gerendát) a lovaglást élvezni kell, lehet, hogy az ülésed nem tökéletes, lehet, hogy van egy két hibád lovaglás közben, de közben jól érzed magad, imádod a lovat... ez a fontos. Azokkal meg, akik kritizálnak ne törődj... én ezt úgy oldottam meg, hogy tavasztól őszig (ugyan a kánikula miatt is) kizárólag 1/2 7 v. utána nyergelek. Jót szórakozunk a családdal 3 lovunk van és akkor már teljesen üres a lovarda... ráadásul nálunk is pont azok szoktak nagyon okosak lenni, akik egész nap csak kint ülnek és beszélgetnek én még lovagolni nem láttam őket. Mintha moziba járnának ki.
2012. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!