Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beletehetem az akváriumba?

Beletehetem az akváriumba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom lerögzíteni a növényeimet normálisan. Már próbáltam kaviccsal, nem sikerült. Biztosan a talajjal is gondok vannak, idővel le fogom cserélni, de az még nem most lesz. Tudom, hogy vannak növénysúlyok, 3 boltba bementem itt, ahol lakom, kb. azt sem tudták miről beszélek....


Arra gondoltam, hogy rozsdamentes csavarral rögzíteném őket, a menetére f@szán rá lehetne kötözni a cérnát/damilt!


2011. ápr. 17. 16:35
1 2
 11/15 gfero ***** válasza:
100%
akkor ez lesz [link]
2011. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem:) ennél meg sokkal rövidebbek. Szerintem olyanok, mint amit belinkeltem, a 3. képen. Jó, hogy azt sem tudom milyen halaim vannak, bár mentségemre szolgáljon ajándékban kaptam.
2011. ápr. 17. 17:06
 13/15 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél, Burmai díszcsík, azaz. "szereti magát produkálni" Az már egyszer biztos:D Jópofa halacskák.
2011. ápr. 17. 17:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Én fémet nem használnék. Inkább egy nagyobb követ.
2011. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Inkább vágj szunyoghálóbol egy kört, rakj bele kavicsokat, kösd össze damillal mint egy kis zsákot,

és azt kösd a növényre, azzal nem befolyásolod a víz nyomelem tartalmát.



Nem tudom különben, csak ilyet olvastam:


Nem lesznek vashiányosak a növények, de elszaporodnak a Ferrobacillus ferrooxidans baktériumok és a növényeknél a mangán felvehetősége csökken, ezáltal mangánhiány léphet fel, de más anyagok felvehetőségét is gátolja.

2011. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!